Restode lahtiolekuajad märtsis: kuhu ja millal sööma minna?

thumb image

Kuna piirangud toitlustusettevõtetele on pidevas muutumises, on segadus lihtne tekkima – kas restod on siis suletud või avatud? Mis kellaaegadel? Vaata, mis on hetkel kehtivad piirangud ja millised restod on avatud!

Liikumispiiranguid on viimasel ajal muudetud pea iga nädal, mis teadagi võib tekitada segadust. Uued piirangud, mis hakkasid kehtima 6. märtsist, tõid endaga kaasa nii mõndagi:

  • 25% täitumuse piirang
  • Nädalavahetusteti jäävad restod suletuks
  • Argipäeviti peavad toitlustusettevõtted uksed sulgema kell 18
  • Toidu kaasamüük on lubatud igal ajal, kaasaarvatud nädalavahetusteti

Niisiis ei tule märtsikuus kohapeal õhtustamine kahjuks kõne alla (kui siis ainult varajane õhtusöök). Nii mõnigi resto on sunnitud sulgema märtsikuuks, ent on ka neid kes on välja tulnud spetsiaalse lõunamenüüga, mida tasub proovida!

Et oleks lihtsam seigelda selles segases rägastikus, oleme välja toonud mõned restod koos nende märtsikuu lahtiolekuaegadega! Kõikide restode graafikut näed juba DinnerBookingu lehelt klikates restoranile ja seejärel Broneeri.

Rahvusvaheline köök ja Gourmet

Rahvusvahelist kööki saab nautida Kahes Kokas, mis on avatud kohapeal einestamiseks argipäeviti vahemikus 11:30-18:00, nädalavahetusteti on Kaks Kokka avatud vaid kaasamüügiks – laupäeviti kella 21ni ja pühapäeviti kella 20ni. Wolti kaudu saab tellida ka lõunat vahemikus 11:30-16:00 (päevapakkumised leiad Kahe Koka instagrammist).

Broneeri restoranielamus ➤

Mere pst 6E, 10111 Tallinn

Gourmet road ja mitmekülgse menüü toob meieni Snoob Resto, mis on avatud argipäeviti kuni kella 18ni. Tasub kindlasti uurida ka Snoobi spetsiaalseid päevapakkumisi, kus iga päev on valikus kolm erinevat rooga! Päevapakkumistega saad tutvuda Snoobi Instagrammi lehel. Kui otsustad kaasatellimuse kasuks, saad seda teha läbi tellimiskeskuse (otselink Snoobi kodulehel) või telefoni teel.

Broneeri restoranielamus ➤

Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

Rahvusvaheline, kohalik kui ka vene köök on esindatud Kolmes Sibulas, mis on avatud esmaspäevast reedeni vahemikus 12:00-18:00. Kaasamüük toimub kell 11:30-20:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Telliskivi 2, 10611 Tallinn

Aasia köök

2017. aasta kevadel avatud restoran Nok Nok on Tallinna vanalinnas asuv Tai restoran, mille menüü ja atmosfäär esindavad autentset Tai kööki. Nok Nok on avatud nii kohapeal einestamiseks kui kaasamüügiks. Kohapeal saad toitu nautida argipäeviti kuni kella 18ni, toidu kaasatellimise võimalus on kuni kella 20ni.

Broneeri restoranielamus ➤

Vana-Posti 7, 10146 Tallinn

Samuti vanalinnas asuv restoran Chedi toob meieni aasiapärased maitsed. Malaisiast pärit peakoka eestvedamisel on menüü koostamisel arvesse võetud nii traditsioonilisi aasiapäraseid toite kui ka modernset köögikunsti. Chedi on avatud esmaspäevast reedeni vahemikus 12:00-18:00. Samuti saab esitada takeaway tellimusi, mida võetakse vastu kuni kella 22:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Sulevimägi 1, 10123 Tallinn

Euroopa köök

Rudolf restoran pakub põnevaid maitseid, mille põhitoonides kõlab puhas Prantsuse toidukultuuri klassika. Kadriorus asuv Rudolf restoran ootab sind külla kolmapäevast reedeni vahemikus 08:30-18:00. Kuni kella 12ni on hommikusöögimenüü, a la carte menüü alates 12st.

Broneeri restoranielamus ➤

R.Tobiase 11-1, 10147 Tallinn

Itaalia ja vahemere köögi eelistajate rõõmuks jääb märtsis avatuks Restoran Gianni, kus itaallasest peakoka Costantino Veglianti eestvedamisel saab nautida nii maitsvaid kala- ja mereanniroogasid kui ka lihatoite. Gianni on avatud argipäeviti kella 18ni, kaasamüük toimub iga päev kaasaarvatud nädalavahetustel vahemikus 11:00-21:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Jõe 4a, 10151 Tallinn

Vene köök

Kohaliku ja vene köögi maitseid pakkuv restoran Moon on avatud esmaspäevast reedeni vahemikus 12:00-18:00. Kaasamüük toimub esmaspäevast pühapäevani vahemikus 11:30-20:00.

Broneeri restoranielamus ➤

Võrgu 3, 10415 Tallinn

Restoran Tchaikovsky on avatud esmaspäevast reedeni vahemikus 12:00-18:00. Kuna piirangutest tingituna ei saa restoranid märtsikuus õhtusöögiks avada, siis on Tchaikovsky välja tulnud spetsiaalse a la carte lõunapakkumisega, mis sisaldab nii pearooga kui magustoitu (erihind 29€ inimene).

Broneeri restoranielamus ➤

Vene 9, 10123 Tallinn

Loodetavasti said inspiratsiooni mõneks mõnusaks lõunaks!

Maitseelamusteni ja et saaks aprillis juba taas õhtustada!

You may also like...