Märtsi TOP 5: Need restod avaldasid külastajatele enim muljet

thumb image
Foto: The Nautilus Oyster Bar & Grill

Kevadised ilmad on inimesed kodudest välja toonud ja restodesse häid toite ja seltskonda nautima meelitanud. Vaata, millised Eesti restoranid avaldasid külastajatele märtsis enim muljet, saades enim positiivset tagasisidet.

Kui otsid ideid, millist restorani võiks järgmisena külastada, siis vaata, millised Eesti restoranid on silma jäänud külastajatele. Edetabel on koostatud restoranidele jäetud tagasiside põhjal, kus külastajad on restoranidele andnud kuuepallisüsteemis hinnangu.

Märtsikuu edetabel sai vägagi mitmekesine – 5 resto hulgast leiad nii Bib Gourmandi resto, progressiivse seltskondliku toidu resto kui ka suurepärase mereanniresto. Tutvu listiga ja vali välja oma lemmik, mida järgmisena külastada!

5. koht: Mantel ja Korsten

Kadriorus armsas rohelises puumajakeses asuv Mantel ja Korsten on üks toidugurmaanide lemmikuid. Möödunud aastal Michelini giidilt Bib Gourmandi tunnustuse saanud restoran pakub Vahemere köögist inspireeritud menüüd.

Merandidele ja variatsiooniderohketele pastaroogadele lisaks pakub restoran näiteks ka trühvli risotost arancinisid ja juba kuulsust kogunud lihaveise hanger-steiki. Ka joogikaart on igatpidi muljetavaldav, alates hoolikalt valitud väiketootjate veinidest lõpetades maitsvate alkoholivabade jookidega. Lisaks veel tähelepanelik teenindus ja mõnus atmosfäär ning meeldejääv õhtu on garanteeritud!

Valik märtsi tagasisidest:

The dinner we had at Mantel ja Korsten was a very delicious and pleasant experience. We were surprised and delighted by the details and the quality of the food.

Hinnanud Cecilia, 26. märts 2023

Täname suurepärase elamuse eest! Väga head ja paigas maitsed. Kiire ja asjalik teenindus, õdus atmosfäär.

Reet, 5. märts 2023

Hinnang: 5.57 punkti 6st
Aadress: J. Poska 19a, 10126 Tallinn

4. koht: Salt

Salt on Kadriorus asuv väike restoran, kus pakutakse progressiivset seltskondlikku toitu väikese ekstreemse fusiooni võtmes. Atmosfäär on Saltis, oma avatud köögi ja õdusa interjööriga, mõnusalt kodune. On leitud ideaalne kesktee kauni restoranielamuse ja sõpradel külas käimise vahepeal.

Külastajad hindavad Salti puhul imelist toitu, mis inspireeritud Aasia ja Lõuna-Ameerika köögist, samuti teenindust ja üldist kvaliteeti, mis juba aastaid püsinud sama kõrgel tasemel.

Valik märtsi tagasisidest:

Teenindus ja toit olid imelised. Portsud olid väga korralikud ja magustoidu jaoks isegi ruumi ei jäänud. Väga meeldiv kogemus oli nagu alati. Üks mu lemmikuid restorane Tallinnas 🙂

Hinnanud Paula, 23. märts 2023

Place has not lost its greatness. Same old and super good!

Hinnanud Mariet, 26. märts 2023

Hinnang: 5.60 punkti 6st
Aadress: Vase 14, 10125 Tallinn

3. koht: Mon Repos

Kadrioru lossipargi mereäärses servas paiknev Mon Repos on populaarne gurmeerännakute pärl, kuhu tulla nautima põnevat a la carte menüüd, rikkalikku brunchi või suvisel ajal kokteile mõnusal terrassil.

Ajaloolises hoones tegutsev resto võlub lisaks menüüle loomulikult ka erilise miljööga, mis on ühtaegu romantiline ja hubane. Vaata, mida on külastajad resto kohta öelnud:

Toiduelamus ja restoranikogemus just täpselt nii head, nagu olema peab, et hea tujuga õhtut nautida ja end ka pärast seda hästi tunda ning muidugi varsti jälle tagasi minna.

Hinnanud Karin, 9. märts 2023

Hinnang: 5.66 punkti 6st
Aadress: Narva mnt 92, 10127 Tallinn

2. koht: The Nautilus Oyster Bar & Grill

Märtsikuu edetabelis sai teise koha mereanniresto The Nautilus Oyster Bar & Grill. Nautiluse puhul on tegemist tõeliselt põneva leiu ja pärliga otse vanalinna südames. Suurepärane resto mereannirikaste roogade armastajale mõistlike hindade eest.

Ka restorani interjöör mõjub silmatorkavalt stiilselt – briti restoranide disainist inspireeritud külluslik elegants avaldub igas detailis. Tasub minna kohapeale, et ise elamusest osa saada!

Valik märtsi tagasisidest:

This was the first time we visited the restaurant, but we will definitely come again. It was a great experience and really good food. We have already recommended the place to our friends.

Hinnanud Petri, 6. märts 2023

Compliments to the kitchen on the best duck in the region!

Hinnanud Catherine, 25. märts 2023

Hinnang: 5.74 punkti 6st
Aadress: Pikk 36, 10133 Tallinn

1. koht: Lahepere Villa

Märtsikuu edetabelis sai esimese koha elamusresto Lahepere Villa. Paar aastat tagasi avatud resto puhul on tegemist võrdlemisi uue kontseptsiooniga Eesti restoranimaastikul – pakutakse set menüüd, mida iga paari nädala tagant uuendatakse. Lahepere Villa on pereresto, kus tegutsevad jõudu mööda kõik pereliikmed. 

Põneva kontseptsiooniga resto on silma jäänud ka külastajatele ning tagasiside on äärmiselt positiivne.

Valik märtsi tagasisidest:

Soe ja kodune olemine, sõbralik ja hoolitsev teenindus, tipptasemel maitseelamus. Soovitan südamest kõigile sõpradele ja tulen ise kindlasti tagasi, et jälle uut menüüd proovida. Aitäh!

Hinnanud Katrin, 12. märts 2023

Külastus oli saabumisest lahkumiseni nii tore, südamlik vastuvõtt ja fantastiline toit muutsid õhtupooliku unustamatuks. Soovin restoranile palju edu ja kordaminekuid. Just sellises kohas saad tunda end hoituna ja oodatuna!

Hinnanud Inga, 6. märts 2023

Hinnang: 5.85 punkti 6st
Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

Kuidas koostame edetabelit

Märtsi TOP Eesti restoranid edetabel on koostatud 861 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...