20 suurepärast restorani | vähemalt 3-käigulised menüüd | vaid 30€

thumb image

DinnerDays on Tallinnas juba neljandat aastat toimuv restoranide festival, mille eesmärgiks on õhutada inimesi kodudest välja, et tõsta teadlikkust kohalikust restoranikultuurist ning nautida kõrgetasemelist toitu inimestega, kellest hoolitakse.

Tegu on ääretult hea võimalusega külastada restorane, kuhu veel jõudnud ei ole. Samuti on see sobiv aeg oma lemmikrestoranile taas külla minna. Valikus on 20 hoolikalt valitud restorani, mis kõik Tallinna maitsemaailma rikastavad. Soeta piletid oma lemmikpakkumisele DinnerDaysi lehelt.

Tule koos sõbra, kallima, tuttava või perega. Maitseid ja valikuid jätkub kõigile.

Haarav kontseptsioon

Kõik festivalil pakutavad menüüd on vähemalt 3-käigulised ja on fikseeritud hinnaga – 30€ / 40€. Omale sobiva menüü leiab nii liha-, kala-, taimetoidu kui muu austaja.

Iga restoran on kokku pannud eripakkumise, mis külastajatele nii rõõmu kui väärtust loob. Mõne restorani menüüst leiab isegi 4 käiku, mõni pakub lisandina eriti hea hinnaga veinisobitust. Avastamisrõõmu jagub kõigile: dinnerdays.com/ee

Kvaliteetrestoranid üle pealinna

Valisime välja 20 suurepärast restorani, kes on kokku pannud eripakkumised, et Tallinna sügis sumedaks muuta.

Osalevate restoranide hulgast leiab Michelini poolt Bib Gourmandi tunnustuse saanud restorani Mantel ja Korsten, samuti osalevad sellised Michelini pool tunnustatud restoranid nagu SMAK ja Moon.

Kaasa teevad ka kvaliteedimärgisega White Guide tunnustatud restoranid nagu Rudolf, Salt ja Snoob.

Lisaks suurepärased gourmet restoranid nagu Farm ja Mekk, samuti osalevad hubased kvaliteetrestoranid Kolm Sibulat, Koho, NOK NOK ja Ristorane Flavore.

Leidub ka põnevaid uustulijaid nagu Stereo Street Food, City Grill House ja Loft & Ürdid. Nagu ikka, on kiirematele parem valik!

Skandinaavia päritolu

Kopenhaageni restoranifestival, mis 2015. aastal vaid väikese ringi restoranidega algust tegi, on jõudsalt kasvanud. Nüüd on tegemist suurima restoraninädalaga Taanis, samuti on DinnerDays jõudnud ka Soome.

Festivali korraldab DinnerBooking, Põhjamaade suurim restoranide broneerimissüsteem.

Maitseelamusteni!

You may also like...