20 suurepärast restorani | vähemalt 3-käigulised menüüd | vaid 28€

thumb image

DinnerDays on Tallinnas juba teist aastat toimuv restoranide festival, mille eesmärgiks on õhutada inimesi kodudest välja, et tõsta teadlikust kohalikust restoranikultuurist ning nautida kõrgetasemelist toitu inimestega, kellest hoolitakse.

Tegu on ääretult hea võimalusega külastada restorane, kuhu veel jõudnud ei ole. Samuti on see sobiv aeg oma lemmikrestoranile taas külla minna. Valikus on 20 hoolikalt valitud restorani, mis kõik Tallinna maitsemaailma rikastavad.

Tule koos sõbra, kallima, tuttava või perega. Maitseid ja valikuid jätkub kõigile.

Haarav kontseptsioon

Kõik festivalil pakutavad menüüd on vähemalt 3. käigulised ja maksavad fikseeritult 28€ külalisele. Vali menüü, milline ise soovid. Oma leiab nii liha, kala, taimetoidu, kui muu austaja. Iga restoran on kokku pannud eripakkumise, mis külastajatele nii rõõmu kui väärtust loob. Mõne restorani menüü on isegi lisaks neljas käik, mõnes saab menüüle lisaks klaasi õlut jne. Avastamisrõõmu peaks jaguma: dinnerdays.com/ee

Skandinaavia päritolu

Kopenhaageni restoranifestival, mis 2015. aastal vaid väikese ringi restoranidega algust tegi on jõudsalt kasvanud. Nüüdseks üle kogu Taani toimuv festival on põnev võimalus kodukoha restoranimaastikuga tutvust teha ning leida endale uusi lemmikuid, kuhu ka edaspidi tagasi minna.

Kahe venna (Peter ja Christian ehk Peeter ja Kristjan eestipäraselt) koostöös loodud firma DinnerBooking pakub restoranidele broneeringusüsteeme, olles omas valdkonnas tuntud tegija. Oma kogemustele, oskustele tuginedes on restoranide festivali korraldamine väga loogiline samm. Sellest võidavad kokkuvõttes kõik. Nii restoran, kui restorani külaline.

restoran Moon

Kvaliteetrestoranid üle pealinna

Valisime välja 20 suurepärast restorani, kes on kokku pannud eripakkumised, et Tallinna sügis sumedaks muuta.

Osalevate restoranide hulgast leiab kvaliteedimärgisega White Guide tunnustatud Masters Level restorani JUUR, Very Fine Level restoranid FARMSALTMoon ja MEKK ning Fine Level vääriliseks peetud Kolm SibulatNOK NOKPull ja Von Krahli Aed

Kaasa teevad ka mitmed suurepärased gourmet restoranid nagu Mantel & KorstenFinlandia Caviar TallinnGianni ja Rae Meierei. Lisaks hubased kvaliteetrestoranid SnoobLa BottegaSume ja Meat & Wine ning põnevad uustulijad/uuenenud restoranid nagu Ristorante FlavoreNero ja KOMA Pühaste Õlleresto.

Nagu ikka, on kiirematele parem valik

Kogenud restoranikülastaja 09.09.2019
restoran Nero | DinnerDays menüü: foie gras // tursk // sidrunibesee | foto Katrin Press

Maitseelamusteni!

Veel restorani uudiseid...