Tutvustame Dirhami Kalakohvikut: lummav vaade ja imelised toidud

thumb image

Kuigi järgmised kuu aega on restod suletud, siis meie meelt ei heida ja oleme positiivselt meelestatud, et piirangud toimivad ja et peagi saame jälle kohapeal einestamas käia! Tutvustame erinevaid paiku üle Eesti, mida tasub kindlasti külastada – täna räägime Dirhami Kalakohvikust, kus hiljuti võttis köögi üle uus peakokk!

Dirhami Kalakohvik asub Noarootsis, lummava vaatega Dirhami sadamas. Hooajalisest suvekohvikust on nüüdseks saanud aastaringne kohtumispaik, ms on populaarne peatumispaik nii saartele reisijatele kui ka Eestimaa avastajatele, kes on valmis sõitma tunde, et peatuda kaunis Dirhami kohvikus. Hetkel küll uute liikumispiirangute tõttu suletud, loodab Dirhami kalakohvik peagi uksed taas avada.

Menüüst ja uuest peakokast

Dirhami kohviku menüüst moodustavad kaks kolmandikku just kalatooted, sest mereäärse asukoha tõttu on värske kala alati saadaval. Kala on menüüs vahelduv olenevalt sellest, mida meri parasjagu pakub. Seetõttu muutub ka menüü iga nädal, mõnikord iga päev.

Uus peakokk Mark Keerd

Septembris sai Dirhami Kalakohvik endale uue peakoka – Mark Keerdi, kelle eestvedamisel on Dirhami Kalakohvik saanud uue hingamise. Mark, kes on sündinud Rakveres ning kasvanud üles Padisel lihtsate toitude ja selgete maitsete keskel, on kooli ajal abikokana töötanud erinevates kohvikutes ja restoranides nagu näiteks Sesoon ja Leib Resto. Sealt edasi esimesed töökohad restoran MEKK ja Laulasmaa SPA Wicca restoran, edasi restoranid Jahu ja ORE.

Miks just Dirhami Kalakohvik, kirjeldab Mark: “Värske kala, kohalik tooraine, hingelähedane Eesti köögi suund, meri ja loodus. Linnakärast eemal, maailmalõpus, mida veel motiveerivamat võiks tahta?”

Külastajad soovitavad

Lisaks sellele, et road on ülimalt kaunid vaadata, on nad ka külaliste poolt tugeva heakskiidu saanud. Jaanuaris DinnerBookingu Top 3 jõudnud Dirhami Kalakohvikut hinnates mainivad külalised ikka ja jälle väga head teenindust ning maitseküllaseid roogasid.

Oli tore tõdeda, et mõned asjad muutuvad… VEEL PAREMAKS!

Kõik valitud road olid ülimaitsvad ja paitasid ka silma. See lõuna oli just selline, nagu olema peab – lihtne, hõrk ja hubane.

Suur tänu!

Kristina, 31. jaanuar

Taaskord tulime teie juurde nautima maitsvat toitu ja oleme endiselt väga-väga rahul. Meie seltskonna vaieldamatu lemmik on kilu tempura. Olete suutnud lihtsast toidust valmistada uskumatult maitseküllase roa – kiitus! Jätkake samas vaimus, tuleme peatselt jälle 🙂

Ave, 1. veebruar

Kel hakkasid neelud käima, sel soovitame teha kalendrisse märge ja külastada Dirhami Kalakohvikut ning Noarootsit niipea kui jälle on lubatud!

Tutvu Dirhami Kalakohvikuga ➤

Dirhami Sadam, Dirhami küla, 91214 Lääne- Nigula vald

Maitseelamusteni!

You may also like...