Moon, Mantel & Korsten ja Kolm Sibulat katavad jõululaua!

thumb image

Pealinlaste armastatuim restodekolmik, Moon, Mantel&Korsten ja Kolm Sibulat, on pannud jõud taas kokku, et tuua sel aastal tuntud maitsed pühadeks koju kätte!

Moooni beouf tartar

Teadagi on väljas käimine see aasta raskendatud, mistõttu peame saabuvatel pühadel lähenema maitseelamustele veidi teisiti. Meie õnneks on restoranidel lahendused välja mõeldud ja suurepärastest roogadest me ilma jääma ei pea! See aasta on peakokkade plaan katta hoopis külaliste kodused jõululauad ning täita uhked kuusealused kõikse maitsvama kraamiga.

Nõnda on ka restoranid Moon, Mantel & Korsten ja Kolm Sibulat pannud kokku ühise veebipoe, kust saad endale jõuludeks kõike head ja paremat aegasasti lauale ja kingikotti varuda. Kui muidu oled pidanud jõululaupäeval pikke tunde köögis veetma, siis lase end see aasta restoranidel poputada ja veeda too aeg hoopis lähedaste seltsis midagi toredat tehes! Kui me pole seda see aasta ära teeninud, siis millal veel. Samuti sobivad road ideaalselt ka väiksele kontoripeole, kus üheskoos kolleegidega pühaderõõmu tervitada.

Kolme Sibula kõrvitaseemnesai

Veebipoe lipulaevaks on restoran Moon, kelle köögist on pärit kõikssugu huvitavaid Vene juurtega roogasid. Esimese käiguna võid katta koduse jõululaua näiteks Mooni erinevate vaagnatega, kust võid valida hõrkude beouf tartari, pardi carpaccio ja tatrapliinide vahel. Samuti ära unusta kõrvale tellida mõnd külalistepoolt armastatud saiapätsi. Superkombo on näiteks Kolme Sibula kõrvitsaseemnesai ja Mantel & Korstna karamelliseeritud või, mis üheskoos tekitavad juba maitseelamuse omaette.

Pearoaks pole paremat valikut kui Mooni täidetud jõulupart – traditisiooniline retsept, mida on restoranis valmistatud juba 11 aastat. Ahjupraad on täidetud hapukapsa ja pohladega nagu jõuluajale kohane. Soojenda pidupäeval part vastavalt juhendile üles, serveeri kõrvale hõõgveinikastet ja naudi pühi kui restoranis!

Mooni Napoleoni kook

Ka magusasõrpu ei jäta kolmik pika ninaga, vaid on hoopis kokku pannud luksusliku koogileti enda lemmikutega. Valikus on klassikaline Tiramisu, õrn Sidrunitart ja legendaare Napoleoni kook. Millise koogiga pühadele punkt panna? Nõnda raske on seda otsust langetada, et kata või kogu laud kookidega.

Veebipoest leiab lisaks väljatoodule veel palju muud põnevat ehk kiika kindlasti ka teisi tooteid uurima! Saad jõululaua kaetud ja leiad ka viimase hetke kingid kuuse alla. Vaata lähemalt siit!

Pane hoopis restorani laud kinni!

Kuigi unustamatud maitsed tulevad meile see aasta isegi koju kätte, siis ootavad restoranid endiselt ka kohapeale külla. Tule veeda aega lähedaste seltsis ja tähista pühasid heade roogade saatel. See kolmik juba teab, kuidas elamusi pakkuda!

Broneeri restoranielamus Mooni ➤

Aadress: Võrgu 3, Tallinn.

Broneeri restoranielamus Mantel & Korstnasse ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Broneeri restoranielamus Kolme Sibulasse ➤

Aadress: Telliskivi 2, Tallinn.

Jõuluste maitseelamusteni!

You may also like...