Oled jätnud valentinipäeva plaanid viimasele hetkele? Vaata meie soovitusi, kuhu minna!

thumb image

Sel nädalavahetusel on valentinipäev ehk sõbrapäev – päev, mil saab oma sõpru, kallimat ja lähedasi meeles pidada kinkides lilli, tehes kingitusi või veetes lihtsalt koos mõnusalt aega. Kuigi tegelikult on ju iga päev sobilik oma lähedaste meelespidamiseks, on 14. veebruar siiski ülemaailmselt levinud ja seega sobilik päev võtmaks aeg maha, et partneri või lähedastega aega veeta.

Kui oled alles nüüd avastanud, et ülehomseks plaane veel ei olegi, siis pole hullu – veel on võimalus! Järgnevalt leiad mõned viimase hetke soovitused, mille järgi saad planeerida imelise valentinipäeva!

Itaaliapärane valentinipäev iO Restoranis

Kui oled mereandide või itaalia toidu fänn, siis soovitame soojalt iO Restorani, kus terve nädalavahetuse vältel on Valentinipäeva eri! Romantilist õhtusööki algusega kell 18:00 ilmestab Itaalia piano-vokaalsoolo programmiga maestro Tommaso Primavera. Mis võiks olla romantilisem kui itaalia toit ja elav muusika!

Pärastlõunaseks einestamiseks on samuti võimalus laud reserveerida – 14. veebruar avatakse uksed juba kell 12:00.

Klikka alloleval lingil, et leida vaba aeg.

Broneeri restoranielamus ➤

Narva mnt. 63/4, 10120 Tallinn

Vanalinn ja Meat & Wine liharestoran

Fotograaf: Ilya Orehov

UNESCO nimekirja kantud Tallinna Vanalinn sobib ideaalselt nii romantiliseks jalutuskäiguks kui ka lihtsalt jalutamiseks lähedastega. Niisiis, võta endale ja kaaslasele üks kuum jook tee peale kaasa ja asu vanalinna avastama!

Peale jalutuskäiku külmas ja karges Tallinnas on eriti mõnus suunduda kuhugi sooja ja hubasesse. Liharoogade eelistajatele soovitame vanalinnas asuvat Meat & Wine restot. Õdus atmosfäär koos maitsva toidu ja veiniga sobib justkui valatult tähistamaks valentinipäeva oma kallimaga. Valentinipäeva puhul on tervitusjoogiks kõigile külalistele klass proseccot Meat & Wine’i poolt.

Laua broneerimiseks klikka lingil.

Broneeri restoranielamus ➤

Väike-Karja 1, 10140 Tallinn

Mitmekäigulised menüüd: Hügge Resto ja Moos Resto

Kes soovib tõelist hügget ja mõnusat olemist, sel soovitame kallim või sõber kaasa võtta Hügge Restosse. Valentinipäeva puhul on kokku pandud nii mitmekäiguline erimenüü kui ka joogimenüü. Lisaks kolmekäigulisele menüüle saab valida ka salatite ja teiste kergemate roogade vahel, seega valikut jagub kõigile. Hügge menüüga saad lähemalt tutvuda Hügge Instagrammi lehel.

Laua resereveerimiseks klikka alloleval lingil.

Broneeri restoranielamus ➤

Ussimäe tee 12/1, 13816 Tallinn

Maitseelamuste jaoks soovitame soojalt ka Moos Restot, kelle mitmekäiguline menüü on saadaval 12.-14. veebruarini. Eelroogade valikus on hõrgud õrnsoolasiig ja hirveliha tar-tar, põhiroana saab valida kas pardifilee või lõhefilee ning magustoidu valikus on mustika tart pärnaõie jäätisega ja crème brûlée rabarberi sorbeega! Täpsemalt saad menüüga tutvuda Moos Instagrammi lehel. Maja poolt on kõigile külalistele ka tervitusjook. Kui kõlab isuäratavalt, broneeri laud läbi alloleva lingi!

Broneeri restoranielamus ➤

Kadaka tee 133, 12915 Tallinn

Loodame, et said inspiratsiooni valentinipäevaks! Soovime sulle ilusat sõbrapäeva ja head nädalavahetust hea toidu ja lähedaste seltsis!

Maitseelamusteni!

You may also like...