Soovitus: 6 restorani, kus värskes õhus einestada

thumb image

Mõtled, kuhu restorani ilusa ilma korral sööma minna? Siin on kuus restorani, kus saab väljas istuda ja värskes õhus einestada!

Nüüd kui ilusamad ilmad on end ilmutama hakanud, on ka mitmetes restoranides väliterrassid või aiad valmis seatud. Kellele meist ei meeldiks hõrgutava eine kõrvale värsket õhku, päikest ja miks mitte ka merevaadet nautida! Siit leiad kuus restorani Tallinnast ja kaugemalt, kus on eriliselt mõnus väljas einestada. Loe lähemalt, võta sõbrad ja pere kaasa ning naudi head toitu värskes õhus!

Tchaikovsky

Restoran Tchaikovsky on Tallinna vanalinnas asuva maineka hotelli Telegraaf restoran. Restorani sõnul on nende kireks taaselustada 18. sajandi Vene köögi meistrite käe all valminud retseptid ja täiendada neid enda kogemuste ja visiooniga. Tchaikovsky restoranil on sisehoov, kus einestades saad eriliselt vanalinnahõngu nautida.

Aadress: Vene 9, Tallinn

Broneeri kohad Tchaikovskys ➤

Gustav Gastro Cafe Kalamaja

Kes veel ei tea, mis restoran see selline on, siis ehk aitab nimi “Fabrik Restoran” aru saada. Kalamaja Gustav Gastro Cafe on endine Fabrik – vana maja, kuid uus kontseptsioon. Menüüs on eeskujuks võetud maailmaklassikud Prantsusmaalt, Inglismaalt, Ameerikast ja Itaaliast. Neid roogasid pakutakse omas võtmes, mis on veidi lihtsustatud. Külastajaid rõõmustab kohviku õueala, kus einestades oled varjul nii vihma kui ka tuule eest.

Aadress: Vabriku 6, Tallinn

Broneeri kohad Gustav Gastro Cafe's ➤

Mon Repos

Kadrioru lossipargi mereäärses servas paikneva taasavatud restorani Mon Repos menüü torkab silma eelkõige ajaloohõnguliste roogadega – mitmete toitude algne retsept pärineb sajanditetagusest ajast. Restoranis on säilinud ka mitmed ajaloolised detailid, mis loovad 20. sajandi algusele kohast atmosfääri. Õues einestades saad nautida imelist vaadet Kadrioru lossile.

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn

värskes õhus

Broneeri kohad Mon Repos's ➤

Umami

Armsas puitmajas paiknev omamoodi restoran pakatab soojusest ja lihtsusest. Umami kirg on toit kvaliteetsest, värskest ja hooajalisest toorainest. Restorani sõnul loeb nende juures toitu tehes armastus, mitte peenutsemine, seeläbi leiavad taldrikule tee ausad ja lihtsad, kuid maitserikkad road. Umami hoovis einestades tunned end kui vanaema koduaias!

Aadress: Kadaka tee 141, Tallinn

Broneeri kohad Umamis ➤

Ruhe

Restoran Ruhe on Tallinnast umbes poole tunni autosõidu kaugusel mere ääres asuv kalarestoran, seega on menüüs esikohal kala, mis on alati värske, ja kui vähegi võimalik, siis ka kohalik. Lihasõbrad võivad Ruhe menüüst leida ka vähemalt ühe liharoa. Ruhes einestades saad alati nautida imelist merevaadet.

Aadress: Sadama tee 10, Neeme

Broneeri kohad Ruhes ➤

Dirhami Kalakohvik

See Dirhamis sadamas asuv kalakohvik on oma erilise asukoha pärast tuntud ka kui Maailmalõpukohvik. Peakoka sõnul on Dirhami kohviku menüüst kaks kolmandikku just kalatooted, sest mereäärse asukoha tõttu on värske kala alati saadaval. Olulisel kohal on ka teiste kodumaisete toorainete kasutamine. Sadamakohvikus saadab igat õhtusööki pidevalt muutuv meri!

Aadress: Dirhami sadam, Dirhami, Noarootsi

Broneeri kohad Dirhami Kalakohvikus ➤

 

You may also like...