Uus kohvik Tallinnas: Wabrik Cafe hommiku- ja lõunasööke peab proovima!

thumb image

Tallinnas on avanud uksed Wabrik Cafe, mis kohvikule kohaselt pakub hommiku- ja lõunasööke, kuid samuti ka põnevat a la carte’i ja pitsavalikut! Suurepärane asukoht Tallinna kesklinnas sobib kiiresse tööpäeva nagu valatult.

Wabrik Cafe on uustulnuk Tallinna restoranimaastikul, mis jääb silma oma maitsvate päevapakkumiste, mõnusa atmosfääri ja taskukohaste hindadega. Uksed avasid nad juba detsembris ning paar kuud õnnestus ka täistuuridel toimetada, koroonapiirangute ajal oldi aga väikesel pausil. Nüüd on Wabrik Cafe taas avatud ja ootab enda juurde külla!

Värvikad hommiku- ja lõunasöögid kesklinnas

Fotod: @wabrikcafe ja @pizzawabrik

Oma asukoha tõttu Tallinna kesklinnas Õnnepalee kõrval sobib Wabrik Cafe hästi nii lõunaks tööpäeval kui ka erinevateks sündmusteks. Kohvik on maitsekalt sisustatud ja ruumikas ning istuda saab nii sees kui väljas:

“Väljas paikneb kaunis väliterrass, mis ilusa ilmaga on tõeline kirss tordil,” ütleb teenindusjuht.

Menüü täis tervislikke jooke ja lõunasööke

Wabrik Cafe smuutid

Kohvik on välja töötanud mitu menüüd – hommikusöögi menüü, a la carte menüü, lisaks veel lõunapakkumised, mis on pidevas muutumises. Wabrik Cafe puhul ei saa defineerida, millist kööki nad pakuvad – menüüst leiab parimaid maitseid nii Aasia, Prantsuse, Vahemere kui ka teiste riikide köögist.

Wabrik Cafe hommikusöök granolaga

Menüüs on klassikalised hommikusöögid, sobides hästi eineks enne tööd. Näiteks on menüüs erinevad omletid, eggs benedict ja hommikupudrud.

Kiirel lõunapausil on võimalik valida mitmete taskukohaste päevapakkumiste vahel. Nii võib valikust leida näiteks eksootilise supi, vahemerehõngulise pitsa või täitva prae. Valikut igatahes jagub ja igaühele leidub midagi sobivat.

Lisaks lõunapakkumistele ka pitsavalik

Lisaks päevapakkumistele ja a la carte menüüle tegutseb Wabrik Cafe’s ka Pizza Wabrik, mille maitsvad pitsad on ilmselt kuulsad juba üle kogu Tallinna! Kõik pitsad serveeritakse värskelt otse ahjust ning neid küpsetatakse 500 °C kraadi juures.

Wabrik Cafe ootab külastajaid E-R 9-22 ja L-P 10-22.

Aadress: Pärnu mnt 67a, Tallinn

You may also like...