Juuni TOP 10: Prantsuse mõjutustega restoran avaldab külastajatele muljet

thumb image

Suve esimene kuu on läbi ja aeg on avalikustada, millised restoranid pääsesid juuni edetabelisse saades külastajate poolt kõrgeimad hinnangud. Tulemused on teie ees!

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal, mis peale külastust läbi DinnerBookingu on jäetud. Edetabelisse pääsenud restod jäid silma suurepärase toidu, teeninduse ja atmosfääriga – tutvu edetabeliga allpool!

Seekord tõstame edetabelist esile Rudolf Restorani, kes sai 5.63 punkti 6st. Top 10 hulgas on just Rudolf restoran see, kellele jäeti enim hinnanguid, mistõttu on kõrge keskmine hinne veel enam suurepärane tulemus.

Prantsuse toidukultuuri klassika

Kadriorus tegutseva restorani menüü põhinootides kõlab puhas Prantsuse toidukultuuri klassika ning põnevust lisavad erilised ja ootamatud maitsekooslused. Nii saad näiteks pearoogade hulgast valida kaheksajala maapirni, koriandri ja värvilise peediga või hoopis kohafilee suvikõrvitsa, spragli ja forellimarjaga.

Menüü on põnev ja maitseküllane – pilk tasub peale heita ka brunchimenüüle, mis suvisesse hommikusse sobib kui valatult. Brunchimenüüd saab tellida iga päev vahemikus kl 9-14.

Positiivne tagasiside külastajatelt

Eelmise aasta suvel uksed avanud Rudolf restoran on kiiresti külastajate südamed võitnud.

Hinnangutest peegeldub rahulolu teenindusega ja toitudega, samuti on tähele pandud pisidetaile, mis kõik koos loovad ühtse ja harmoonilise kooskõla.

Hinnang külastajalt:

../ Teenindaja oli äraütlemata oma ala professionaal, rõõmsameelne, kliendisõbralik, tähelepanelik – täpselt selline, et tundsime end väga kindlalt ja hoitud/oodatud terve külastuse vältel. Toidud olid isuäratavad! Üllatav ja meeldiv oli veekannu täitmine ilma, et uue kannu eest raha sisse oleks kasseeritud. Ära vajaks kindlasti mainimist tualett, mis oli maitsekas ja muidugi ülimalt puhas. Tuleme kindlasti veel tagasi, kuna palju häid maitseid jäi veel proovimata! Aitäh kogu restorani tiimile, kes sellise armsa koha on valmis teinud

Sirli, 9. juuni 2021

Aadress: R.Tobiase 11-1, Tallinn

Juuni TOP 10 restorani

  1. La Bottega
  2. Restoran Tchaikovsky
  3. 180° by Matthias Diether
  4. MOON
  5. Rudolf restoran
  6. Snoob
  7. Gianni
  8. Moos Resto
  9. Hõlm Restoran
  10. Chedi

Kuidas koostame edetabelit

Juunikuu edetabel on koostatud 533 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled mõnes kaunis kohas einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...