1. september läheneb: Tähista kooliaasta algust nendes restodes

thumb image
Foto: Lore Bistroo

Kohe on käes 1. september ja see tähtis päev vajab ju tähistamist! Siin on sulle neli restorani, mis sobivad suurepäraselt kooliaasta alguse tähistamiseks nii suurtele kui väikestele!

Esimene september on eriline päev kõigile kooliminejatele ja nende peredele. Eriti on see päev tähtis just väiksematele koolijütsidele, kes esimest korda sammud kooli poole seavad.

Et saaksid päeva korralikult tähistada, siis oleme välja valinud neli restorani Tallinnas ja selle ümbruses, kuhu perega einestama minna. Loe ja leia enda maitsele sobilik!

Itaalia köögi fännidele – Ristorante Flavore

Kui oled Itaalia toidu ja pitsafänn, siis tasub külastada Ristorante Flavoret. Restoran viib sind kulinaarsele rännakule läbi Itaalia, esitledes moodsas võtmes valikut sealsest autentsest toidukultuurist.

Fotod: Ristorante Flavore

Rahuliku õhkkonnaga restoranis on pere noorematele liikmetele oma menüü, kust leiab nii loomakujulised pitsad, erinevad pastad ning muidugi ka isuäratavad magustoidud. Nii saavad nii suuremad kui väiksemad nautida suurepäraseid Itaalia maitseid!

Aadress: Sadama 7, 10111 Tallinn

Mehhiko tacode buffee – Stereo Street Food

Kui soovid kooliaasta algust tähistada põneva ja hariva söögielamusega, siis tasub sammud seada Viru Keskuse Toidutänavale, kus tegutseb Stereo Street Food. 1. septembril avab Stereo üheks päevaks Mehhiko tacode buffee ja toob sinuni põneva valiku erinevatest tacodest. Köök jagab rõõmsalt oma teadmisi ja sinul jääb üle vaid kaasa võtta oma pere ja sõbrad.

Täiskasvanud saavad tacode kõrvale nautida korralikku veinivalikut, koolijütse ootab aga värskendav Mehhiko käsitöölimonaad – arbuusi-maasika fresca. Loe ürituse kohta lähemalt siin.

Tacode bufee: 25€, kuni 16. aastastele -50%

Aadress: Viru Keskuse toidutänav, Viru väljak 4/6, 10140 Tallinn

Maitseelamus kogu perele – Lore Bistroo

Lore Bistroo on kogukondlik kohtumispaik Kalamajas, mis on kujunenud üheks sõprade ja perekondadega kvaliteetaja veetmise keskpunktiks.

Menüü pakub avastamisrõõmu nii vanade kui uute, ülemaailmselt populaarsete roogade näol – nii leiad sa menüüst näiteks nii klassikalise veisesisefilee kui ka Lore legendaarse veiseliha böffi friikatega. Kindlasti tasub proovida ka burratat avokaadokreemiga või porrut india pähkli kreemiga (mõlemad road esimesel pildil).

Aadress: Peetri 12, 10415 Tallinn

Tähista kooli algust eemal linna melust – Restoran Ruhe

Foto: Restoran Ruhe

Kui otsid restorani mõnusaks tähistamiseks pealinna melust eemal, siis sobib selleks hästi Ruhe. Hiljuti üheksandat sünnipäeva tähistav restoran asub Tallinnast ca 30 minuti autosõidu kaugusel ning pakub lisaks maitsvatele toitudele ka imelist merevaadet.

Mereäärsele restoranile kohaselt paistavad menüüs silma erinevad kalaroad – siia tartar, heeringamari, huntahven, kalakotlet – kui nimetada vaid mõni neist. Meeldejääv elamus on garanteeritud!

Aadress: Sadama tee 10, Neeme küla, Jõelähtme vald, 74226 Harjumaa

You may also like...