DinnerDays raames on restorane toetamas üle tuhande külalise!

thumb image

Alanud on DinnerDays restoranide nädal ning vaatamata eriolukorrale on restoranide toetus kõrge !

Maskide kandmine, tihe kätepesu ja teistest distantsi hoidmine on uus argipäev ning see pole ringiga mööda läinud ka restoranimaastikust. Sellegipoolest on lausa 1400 külalist soetanud endale õhtusöögi restoranidesse DinnerDays festivali raames, mis leiab aset sel nädalal, 10.-17. oktoober.

Restoranide festivalist võtavad osa 19 mainekat Tallinna restorani, kes kutsuvad endi poole nautima 3-käigulist menüüd fikseeritud hinna, 28€ eest. Aasta vaikne esimene pool andis kokkadele võimaluse töötada uute roogade ja maitsete arendamise kallal. Seda kõike saab festivali raames nüüd ka järele proovida!

Soovime nii DinnerBookingu kui ka restoranide poolt tändada kõiki, kes nii festivali raames kui selle väliselt on jõudnud toidukohti külastada. Lastes restoranidel jätkuvalt pakkuda meile hõrke maitseelamusi, aitame üheskoos ägedatel toidukohtadel jõuda edukalt teiselepoole eriolukorda.

Kes pole DinnerDays festivalile piletit soetanud, siis jõuab veel seda teha, sest pakkumine kestab kuni selle laupäevani, 17. oktoober. Haara kaaslane käevangu, sest maitseterännak ootab!

Osta pilet siit!

DinnerDays festivalil pakuvad maitseelamusi 19 restorani:

FarmGianniiO RestoranKolm SibulatKuldmokk
Mantel & KorstenMoonMeat & WineNeroNOK NOK
R14Ristorante FlavoreSaltSMAK kohvik / restoSnoob
Riviera Palais BrasserieVon Krahli AedGC GastrobarRockpool

MILLAL: 10.-17. oktoober 2020

KUS: Tallinna 19 restoranis

HIND: Fikseeritud 28€ 3-käigulise menüü eest

Osta pilet siit!

You may also like...