DinnerDays restorani nädal tuleb taas!

thumb image

See sügis tuleb eriti maitsev, sest restoranide festival DinnerDays toimub juba 21. – 30. oktoober! Kõigest 30€ eest saad nautida vähemalt 3-käigulist menüüd mainekates Tallinna restoranides. Loe lähemalt, millised restoranid sel aastal maitseelamusi pakuvad.

Stardipauk on kõlanud ja juba saad sügise põnevaimale maitserännakule pileteid soetada!

Nimelt ootavad 21. – 30 oktoober 20 pealinna restorani enda poole külla, et pakkuda 3-käigulist elamust hinnaga 30€ / 40€. Restoranid on lihvi andud uutele sügismenüüdele ning seda kõike saab festivalil ka järele proovida!

Osalemas on mitmed restoranid, kes pealinlaste seas juba aastaid lained on löönud. Ent on ka restoranimaastiku uustulijaid, kuhu sa ehk varem jõudnud ei ole. DinnerDays on suurepärane võimalus avastada veel külastamata restorane ja kogeda midagi uut!

DinnerDays festivalil pakuvad maitseelamusi:

Ei tea, kust alustada? Vaata, ehk tundub mõni allolevatest restoranidest just sulle ja su sõpradele sobiv!

SMAK resto pakub DinnerDaysil nii lõuna- kui õhtumenüüd

Kui sa SMAKis veel käinud pole, siis DinnerDays on selleks ideaalne võimalus. Nimelt on menüü loonud andekas Dmitri Rooz, kes esindas Eestit Bocuse d’Oril, mida sageli nimetatakse ka kulinaariaolümpiaks.

Dmitri töötab kohapeal iga päev koos oma meeskonnaga, et valmistada jalustrabav toidukord igale külastajale.

DinnerDaysi raames pakub SMAK nii lõuna- kui ka õhtusöögipakkumist. 3-käigulisest lõunamenüüst leiad kreemja avokaado tartari, langustiini bisque’i ja haugi kotleti ja lõpetuseks imelise mustika pavlova.

Õhtusöögimenüüs on eelroaks aga lõhe tataki, seejärel Turnedos Rossini veisefilee ja magustoiduks apelsini tuille kitsejuustu kreemiga. Maitseelamus garanteeritud!

Hind: 30€ lõunamenüü // 40€ õhtumenüü
Aadress: Lootsi 10-3, 10151 Tallinn

Riviera Palais Brasserie – Prantsuse maitsed Pirital

Kui oled Prantsuse köögi fänn või soovid selle köögiga lähemalt tutvust teha, siis Riviera Palais Brasserie pakkumine sobib selleks suurepäraselt.

Nimelt on restoran kokku pannud põneva 3-käigulise menüü, kust leiab nii sinikarbid kui ka Prantsuse klassika – konnakoivad! Krõbedas tempuras konnakoibasid serveeritakse gorgonzola vahu, trühvli aioli ja friikatega.

Õhtu lõpetab aga külm limoncello kook, mis peale soojasid roogasid mõnusalt värskendavalt mõjub.

Hind: 30€ õhtumenüü
Aadress: Pirita tee 56, 10127 Tallinn

Vahemerest inspireeritud maitsed restoranis Mantel ja Korsten

Mantel ja Korsten on armas ja hubane restoran Kadriorus, mis sellel kevadel ka Michelin Guide’i poolt Bib Gourmandi tunnustuse sai.

DinnerDaysi raames pakub restoran 3-käigulist õhtusööki, mis annab suurepärase ülevaate restorani sügismenüüst ja viib rännakule läbi Vahemere maitsete: eelroaks trühvli risottost arancini, pearoaks merikurat sinimerekarpidega ja magustoiduks imeline Valhrona šokolaad mandli ja kookosega.

Hind: 40€ õhtumenüü
Aadress: J. Poska 19a, 10126 Tallinn

You may also like...