DinnerDays restorani nädal tuleb taas!

thumb image

See sügis tuleb eriti maitsev, sest restoranide festival Dinnerdays toimub juba 10.-17. oktoober! Kõigest 28€ eest saad nautida vähemalt 3-käigulist menüüd 19 mainekas Tallinna restoranis. Loe lähemalt, millised restoranid sel aastal maitseelamusi pakuvad.

Stardipauk on kõlanud ja alates tänasest saab sügise põnevaimale maitserännakule pileteid soetada!

Nimelt ootavad 10. – 17 oktoober 19 pealinna restorani enda poole külla, et pakkuda 3-käigulist elamust. Hoolimata eriolukorrast on restoranid lihvi andud uutele menüüdele ning karantiini ajal leiutanud uusi maitsetebukette. Seda kõike saab festivalil ka järele proovida!

Osalemas on mitmed restoranid, kes pealinlaste seas juba aastaid lained on löönud. Ent on ka restoranimaastiku uustulijaid, kellega sina peale pole kõik veel saanud. DinnerDays on suurepärane võimalus avastada veel külastamata restorane ja kogeda midagi uut!

DinnerDays festivalil pakuvad maitseelamusi:

FarmGianniiO RestoranKolm SibulatKuldmokk
Mantel & KorstenMoonMeat & WineNeroNOK NOK
R14Ristorante FlavoreSaltSMAK kohvik / restoSnoob
Riviera Palais BrasserieVon Krahli AedGC GastrobarRockpool

3-käiguline maitserännak maksab vaid 28€ inimese kohta ning einestada saab nii päeval kui ka õhtul. Lisaks pakuvad mitmed restod hõrke taimetoidu menüüsid ja võimalust soetada roogade kõrvale ka veinimenüüd.

Ühesõnaga on mida see oktoober oodata! Pane laud kallimatega koos kinni ning ole valmis selle sügise maitsvamaks söögikorraks.

Osta pilet siit!

Veel restorani uudiseid...