Naudi maitseelamusi koos karvase sõbraga!

thumb image

Võta muriga seekord pikem jalutuskäik ette, sest päris mitmed restoranid ootavad avasüli külla ka neljajalulisi sõpru! Tõime siin esile kolm restorani, kuhu üheskoos lemmikuga einestama suunduda.

Eksisteerib eelaimus, et lemmikloomad pole restorani oodatud ning peavad jääma koju ootama. Ent see on pelgalt müüt, sest linn on täis lemmikusõbralikke restorane, kes ka neljajalgseid külalisi parima meelega teenindavad. PetCity loomapood on ära kaardistanud kõik need restoranid, kelle seast oleme siia välja valinud kolm toredat toidukohtu, kuhu võiksid järgmine kord koeraga jalutades suunduda.

Pegasus

Kui oled parasjagu koeraga jalutamas müstilises vanalinnas, siis lase end jalgadel kanda Harju tänavale, kus Sind ootab Kirjanike Maja nurgal restoran Pegasus. Tegu on tasemel toidkohaga, kus lisaks lemmikusõbralikkusele ootab alati suurepärane teenindus ja üllatusi täis menüü. Lisaks on Pegasuses üks linna parimaid, kui mitte parim, majasai, millest üksinda juba maitseelamuseks piisab! Küsi lemmikult, millal tal graafikus ruumi, sest unustamatu söögikord Pegasuses ootab!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Harju 1, Tallinn.

Põhjala Tap Room

Kui jalatuskäigud kutsaga viivad sind sadamakanti merehõngu ja laineid nautima, siis järgmine kord ühenda retk maitsva kõhutäiega. Nimelt asub kaunis ja värskes Noblessneri kvartalis äge toidukoht nimega Põhjala Tap Room. Nädala sees pakutakse Tap Roomis maitsvaid lõunaid, õhtuti mõnusat Ameerika stiilis BBQ’d ja nädalavahetuseti kõhule pai tegevat brunchi. Lisaks ootab sind baariletis Põhjala õllekraanide meri, kus leiab keelekastet igale maitsele. Millal viimati koeraga klaase tõstsid?

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 5, Tallinn.

Villa Thai

Kui olete muriga hoopis eksootilisemate maitsete austajad ja peate lugu turgutavast vürtsist, siis ootab Kadrioru äärel külastamist restoran Villa Thai. Tuntud ennekõike oma autentsete Tai ja India roogade poolest, on Villa Thai võitnud põnevate maitsetega kohalike südamed. Menüüst leiab kõiksugu vürtsi, värvi ja üllatavaid tooraineid, mis suudavad ka kõige hallimasse sügispäeva eredust tuua. Kui soojamaareisile koera kaasa ei kutsuks, siis Villa Thaisse võid neljajalgse sõbra võtta kaasa küll!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vilmsi 6, Tallinn.

Tutvu ka teiste lemmikusõbralike restoranidege üle Eesti: https://www.petcity.ee/soogikoht

Maitseelamusteni lemmikute seltsis!

You may also like...