Soovitus: Kus hõrke austreid nautida?

thumb image

Suvesoojus ja päikesepaiste on leidnud tagasitee meieni! Seda tuleks tähistada ning mis saaks olla selleks parem kui hõrk austrivalik ja klaasike kihisevat. Ideaalne võimalus ilusate mälestuste loomiseks ja võimalus tunda end eriti kaunilt.

Oleme välja valinud kolm restorani, kus Sind austrid koos mulliga on ootamas, et end tunda justkui Vahemere kaldal einestamas.

Riviera Palais Brasserie

Riviera Palais Brasserie on tõeline prantsuse toidukultuuri kehastus kohalikul restoranimaastikul. Äsja Maarjamäel uksed avanud restoran pakub nii klassikalisi kui ka uudseid maitsed, milleks on inspiratsiooni saadud Pariisi brasseriede menüüdest. Lisaks hõrkudele maitseelamustele ootab külastajat õuealalt ka miljonivaade merele. Saad end tunda kui rivieral ja võtta suvest viimast!

Värsked austrid ( Fin de Claire ) (1tk / 3,5.-)

Cremant D’alsace Brut, Prantsusmaa (12cl / 6,5.-)

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pirita tee 56, Tallinn

iO restoran

Kadrioru ääres ootab austritega külla iO restoran , kus pakutakse Itaalia maitseid veidi peenemas kuues. Juba uksest sisenedes annab dekoor teada, et ees on ootamas üks rikkalik ja elamusterohke õhtu. Menüüst leiab kõiksugu saapariigi pärle ning nende seast ka hõrgud austrid. Telli veel kõrvale klaasike proseccot ja unustamtu õhtu elgantsete maitsete seltsis on tagatud!

Austrid Gillardeu (1tk / 5.-)

Prosecco Bottega, Extra Dry (6.-)

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt. 63/4, Tallinn

Salt

Kadriorus peitub ka teinegi põnev sihtkoht, millest on restoran Salt. Siit leiab külastaja põnevad fuusionmaitsed, kus roogade koostisosad pärinevad kõiksugu maailma paikadest. Lisaks innovatiivsetele roogadele, leiab menüüst ka ajatuid toidumaailma klassikuid. Näiteks austreid, mida Salt enda poole iganädalaselt nautima ootab koos klaasi esmaklassilise šampanjaga. Salt on toonud maailma maitsed Kadriorgu, jääb üle vaid neile külla minna!

Värsked austrid ( Fin de Claire ) (1tk / 3,5.)

Chapuy Blanc de Blancs Extra Brut, Prantsusmaa (12cl / 10.-)

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vase 14, Tallinn.

Hõrkude maitseelamusteni!

You may also like...