SMAK kutsub nautima mereande, mimosat & elavat muusikat!

thumb image

Plaanid nädalalõpuks veel tegemata, aga hinges on kripeldamas soov siiski seljatud tööpäevi tähistada? Pole vaja pikalt mõtteid mõlgutada, sest eriüritustega on külla ootamas restoran SMAK, kus lisaks maitseelamustele ootab külastajat ka elav muusika.

Mida nädalavahetusega teha ja kuhu minna? SMAK aitab sellega alati hädast, sest iganädalaselt on restoran korraldamas eri teemade ja nüansidega üritusi. Esikohal on sageli mõned uudisroad või lausa terve erimenüü, mille on kokku pannud restorani peakokk Dmitri Rooz. Sel reedel ootab külastajaid nt. mereandinde menüü, tuues külalisteni maitseid lainete vahelt mitmel eri kujul. Selliste ürituste puhul on SMAKi saalis mängimas lisaks ka elav muusika, pakkudes maitseelamuste kõrvale ka võluvat meelelahutust ja häid mälestusi.

Reede, 14.08 – Mereanni erimenüü | Elav muusika

Sel reedel alates kell 19:00 on SMAK Sind külla ootamas põnevate maitsetega merest, sest peakokk Dmitri on kokku pannud kala ja mereandide erimenüü. Toidukaart on rikkalik ja põnevaid roogasid nõnda palju, et lõpliku otsuse langetamisega võib lausa raskeks minna.

Mereteemaline õhtusöök SMAKis võiks välja näha selline:

Eelroog: Vürtsikilu jäätis leivapuru koogiga (4.-)

Pearoog: Sinimerekarbid (500g) sidrunheina, laimilehe, tšilli, koriandri, karri ja kookosega (14.-)

Magusaks: Õunastruudel piima-vaniljejäätisega (5.-)

Samuti ootab külastajat lisaks toidule ka lai veinivalik, kust teenindajad teavad soovitada just sobivaima klaasikese veini iga käigu kõrvale.

Loe lähemalt ürituse kohta siit ja tutvu menüüga. Soovituslik on teha ka broneering, sest kohti ei pruugi kõigile huvilistele jätkuda:

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Lootsi 10/2, Tallinn

Laupäev, 15.08 – Mimosa & Piano | Elav muusika

Laupäeval on rõhk hoopis joogil, mil SMAKi maitsvad kokteilid on pakkumisel erihindadega. Kaunid joogid nagu Vanilla Mimosa, Sage Bellini, Rosemary French 75, Basil Rossini on laupäeval vaid 5€. Suurepärane võimalus nädalavahetust hea söögi ja joogiga tähistada!

Loe lähemalt ürituse kohta siit. Pane laud kinni ja kutsu ka sõbrad kaasa:

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Lootsi 10/2, Tallinn

See nädal on SMAKis üritused toimumas nii reedel kui laupäeval, ent külla ootab SMAK igapäevaselt.

Maitseelamusteni SMAKis!

You may also like...