Lihasoovitus: 4 restorani, kus nautida mahlakat steiki

thumb image

Kus nautida linnas ühte hästi küpsetatud ja mõnusalt mahlast steiki? Oleme eeltöö ära teinud ja välja valinud 4 põnevat restorani, kus hõrke roogasid nautida.

Grillimine on lahutamatu osa Eesti suvest. Ent kui miski on veelgi parem kui kodusütel küpsetamine, siis on selleks restoranis väljas käimine, kus kaunis roog valmistatakse juba Sinu eest. Lisaks kõrgetasemelisele kvaliteedile, on restorani roogades lisaks lihale ka teised põnevad komponendid, mis kodus taldrikule sel kujul ei jõuaks. Kõiksugu kastemed, kreemid, juurviljad, marjad ja isegi puuviljad. Miks siis mitte end veidi hellitada ja nautida üht isuäratavat steiki mõnes ägedas restoranis. Mine sa tea, vast leiad altpoolt oma tulevase lemmiksteigi.

Meat & Wine

Kui Sulle meeldib suur valikuvabadus, kus menüü lööb silme ees lausa virvendama, siis pole paremat sihtkohta kui Meat & Wine restoran Tallinna vanalinnas. Meat & Wine puhul on tegu liharestoraniga, kus kvaliteet on hinnas ja head maitsed tagatud. Valida on kõiksugu lõikude vahel. Naudi kas Rib-eye steiki, steik New Yorki, piprasteiki või hoopis steik Filet-Mignoni. Kõrvale veel klaas punast ja unustamatu õhtusöök vaatabki juba laualt vastu.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Väike-Karja 1, Tallinn.

Mantel & Korsten

Kui peaksite end leidma Kadrioru idüllist, siis ootab teid seal naabruskonnas armas ja kodune restoran Mantel & Korsten. Inspiratsiooni on menüü tarvis enamjaolt ammutatud Vahemere rannikult, kuid võib kohata kõiksugu maitseid. Praegu ootab toidukaardis juba puht esmapilgul lummav Green Egg-il grillitud vasikamaksa steik, mida serveeritakse siidise kartulipüree, karamelliseeritud sibula ja portveinikastmega. Mantel & Korsten on lisaks tunnustatud oma kõrgklassilise veinikaardi poolest, kust saad endale steigi kõrvale valida klaasikese rikkaliku punast. Ootamas on üks laitmatu elamus!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Lore Bistroo

Just White Guide top 20 jõudnud Lore Bistroo on vähem kui aastaga end Tallinna restoranimaastikul kehtestanud, pakkudes põnevaid roogasid ja maitsekooslusi. Lore asub Tallinna merekaldal Noblessneris, mis on järjekindlalt muutumas pealinna populaarsemaks kogunemispaigaks. Miks siis mitte nautida veeäärse idülli saatel ka üht suurepärast einet? Lore menüüst leiab praegu kireva taldrikutäie, milleks on Liivimaa lihaveis, mis puhkab praetud kukeseente, trühvlikartuli ja käharkapsa padjal. Kindel on see, et selle roa nautija nõudepesijale palju tööd ei jäta!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 12, Tallinn

iO restoran

Südalinnas ootab külla ka Itaalia suunitlusega restoran iO, kus pakutakse nii traditsioonilisi kui ka põnevaid fuusion-maitseid saapariigist. Lisaks laiale pastavalikule ja värsketele mereandidele, on pakkumisel ka hõrgud liharoad. Meie soovitame proovida Josperahjus valminud Rib-eye steiki, mille küpsusastme saad tellida vastavalt enda eelistusele. Lisaks kaunitele maitsele, ootab Sind iO-s ka luksuslik interjöör, tehes restoranist ideaalse paiga, kus tähtpäevi ja muidu kaunied õhtuid tähistada.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt. 63/4, Tallinn

Hõrkude maitseelamusteni!

Veel restorani uudiseid...