2016. aasta populaarseimad Tallinna restoranid

thumb image

2016. aastal andis üle 500 inimese Eestis enda restoranikülastusest tagasisidet läbi DinnerBookingu. Siin on ülevaade külastajate lemmikrestoranidest Tallinnas.

Möödunud aasta jooksul andis 535 inimest pärast restoranikülastust oma kogemusele hinnangu arvustades restorani teenindust, toitu jm. Külastajatelt sai kokkuvõttes kõige enam positiivseid arvustusi vanalinnas paiknev kunstihõnguline restoran Art Priori. Teisel kohal on Kalamajas asuv restoran Kolm Sibulat.

Puhtad maitsed

Art Prioris on avatud köök, kus toimetab nooruslik meeskond. Põhiliselt on toidud põhjamaiste mõjutustega ja kasutusel on hooajaline tooraine. Restoranile on oluline, et toiduaine oleks tervislik ja maitsed oleksid puhtad. Seetõttu on tooraine alati kvaliteetne ja maitseroheline kasvatatakse kõik ise.

Restorani seinu kaunistab aeg-ajalt vahelduv originaalkunst. Toit Art Priori taldrikutel on samuti omamoodi kunst, mis täiendab maalikunsti seintel. Kui algselt oli restoranis a la carte menüü, siis nüüd leiab sealt eripikkuses degustatsioonimenüüd. Põhiliselt domineerivad põhjamaised toidud. Art Priori on mõlemal tegutsemisaastal teeninud ka koha tunnustatud restoranigiidi White Guide Nordic nimekirjas.

Mõned näited arvustuste hulgast:

“Üle ootuste hea teenindus. Kokapoolne tervitus köögist oli meeldiv üllatus ja boonusena kogu toiduelamusele. Oli näha, et restoran oli valmis teeninduse nimel minema peensustesse ja mõtlema läbi iga väiksemagi detaili. Suur kiitus kokkadele ja teenindajatele. Kindlasti tulen uuesti.” – Doris

“This was probably the best dinner in 2016 – what a great final. Thanks to the team, it was wonderful.” – Susanne

“Our dinner experience was among the very best ever. Art Priori certainly is worth a trip to Tallinn. We’ll be back.” – Harry

Top 5 restorani külastajate arvustuste põhjal 2016. aastal

  1. Art Priori
  2. Kolm Sibulat
  3. Restaurant Tchaikovsky / Hotel Telegraaf
  4. Restoran MOON
  5. Fabrik

Arvustustest

Kui restoranikülastaja broneerib laua läbi DinnerBookingu, palutakse tal pärast külastust hinnata restorani toitu, teenindust, atmosfääri ja hinna/kvaliteedi suhet.

Restorane saavad hinnata vaid reaalsed külastajad. 2016. aasta esiviisiku nimekiri on koostatud 535 restoraniarvustuse põhjal.

Broneeri kohad ➤

 

You may also like...