Uus restoran Tallinnas, mis toob sinuni autentse Prantsuse köögi!

thumb image

Põnev uudis prantsuse köögi austajatele – Tallinnas on uksed avanud prantsusepärane restoran PÄRIS, mis ühtlasi on ka pagariäri ja deli! PÄRIS toob sinuni nii sinimerekarbid kui ka tõelise klassika – konnajalad ja teod!

PÄRIS on Tallinna restoranimaastikul uus tegija – uksed avasid nad augusti viimastel päevadel. Peakokaks on restoranimaastikul tuntud Vladislav Djatsuk, kel kogemust mitmetest hinnatud restodest nagu Tchaikovsky ja Mon Repos.

Sümbioos pagariärist, delist ja restoranist

Foto: PÄRISe saal

Tallinna kesklinnas tegutsev resto pakub lisaks prantsuse maitsetele ka silmailu. Interjöör on hoolikalt läbimõeldud ja kooskõlas PÄRISe olemusega. Sisustuses on julgelt, kuid maitsekalt kasutatud rohelist tooni, millele annab kontrasti must-valge mosaiikpõrand. Enam pole Pariisi kogemiseks Prantsusmaale vaja minnagi!

Ka restorani enda kirjeldus toob silme ette Pariisi: “PÄRIS on justkui nurgapealne kohtumispaik kireval tuiksoonel, kus aeg peatub, et nautida hetke!”

Saa osa hõrgust Prantsuse klassikast

Restorani osa on peen kooslus Pariisi brasserie‘st ja New York stiilis restoranist. Menüüst leiad hõrgutised Prantsuse klassikast, mis on aeg-ajalt põimunud trendikamate maitsetega kogu maailmast.

PÄRISe menüü annab laia ülevaate sellest, milline prantsuspärane toit olla võib – olgu selleks konnajalad, teod või ratatouille, menüüst leiab nad kõik! Mereannifännid saavad samuti rõõmustada, sest menüüs on nii värsked austrid, küüslaugu & võiga röstitud tiigerkrevetid kui ka populaarsed sinimerekarbid hoolikalt valitud lisanditega.

PÄRIS deli ja pagarikoda

Foto: PÄRISe deli ja köök

Kui aga soovid Prantsuse maitseid kodus nautida, siis heida pilk peale PÄRISe delile ja pagarikojale. Esindatud on nii erinevad juustud, värsked trühvlid, kaaviar ning samuti põnev veinivalik. Pagarikoda aga toob sinuni tõelise Prantsuse boulangerie, kust lisaks pagaritoodetele leiad ka erinevad küpsetised ja käsitöömaiused.

Aadress: Maakri 30, 10145 Tallinn

You may also like...