Külastajate lemmikrestod: edetabelisse pääses Itaalia maitsete maaletooja

thumb image
Foto: Linguine'id mereandidega (Gianni)

Millised restoranid jäid oktoobris külastajatele enim silma? Üks neist on ehedate Itaalia maitsete maaletooja restoran Gianni.

Vaatamata uutele piirangutele on restode uksed siiski avatuks jäänud ja oma lemmikuid saab endiselt külastada. Külastajate jäetud hinnangute põhjal on valminud oktoobrikuu edetabel, mis annab aimu, milliseid restorane tasub proovida.

Seekord tutvustame lähemalt neljanda koha saanud restoran Giannit. Autentset itaalia kööki pakkuv restoran on üks vähestest restoranidest, kes on Eesti restoranimaastikul tegutsenud juba aastaid. Oma kõrget kvaliteeti on nad suutnud jätkuvalt hoida.

Gianni: üks Itaalia toidu austajate lemmikkohti!

Foto: Gianni

Kõrgete lagede, suurte akende ja elegantse atmosfääriga Gianni toob itaallasest peakoka Costantino Veglianti eestvedamisel meieni autentsed Itaalia maitsed. Restoran on tegutsenud juba üle kümne aasta ning tundub, et Gianni on jätkuvalt üks külastajate lemmikkohti, kuhu pasta- ja mereanniroogasid maitsma minna. Kui aga soovid osa saada nii pastast kui mereandidest, siis soovitame proovida linguine’sid mereandidega (esipildil).

Foto: Carpaccio (@gianni_restoran)

Ning nagu klassikalisel Itaalia õhtusöögil kombeks, jääb mitut soolast käiku lõpetama maitsev dessert. Restorani menüüst leiab kõik klassikalised itaaliapärased magustoidud, mis pähe tulevad, olgu selleks tiramisu, panna cotta või hoopis värskendav gelato.

Kui aga oled hea veini austaja, siis tasub pilk peale heita restorani veinikaardile. Ligikaudu 60% veinidest menüüs on just peakokale südamelähedased Itaalia veinid, kuid samuti leiab ka Prantsuse klassikuid. Peakoka sõnul annavad veinid edasi mitte ainult maitset, vaid ka emotsiooni – kõigest sellest, mis kaasneb venivalmistamisega.

Mida arvavad külastajad

Foto: Gianni

Külastajad hindavad Gianni puhul kvaliteeti, mis on püsivalt läbi aastate kõrgel tasemel. Valik möödunud kuul jäetud tagasisidest:

Väga hea ja professionaalne teenindus, toit vastas ootustele. Soovitan sõpradele ka.

Kärt, 9. okt 2021

Nagu alati täiuslik kogemus 🙂

Kaire, 9. okt 2021

Aadress: Jõe 4a, 10151 Tallinn

Kuidas koostame edetabelit

Oktoobri edetabel on koostatud 703 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Gianni pääses edetabelisse, saades 5.65 punkti 6st!

Oktoobri TOP 10 restorani

  1. Lahepere Villa
  2. Hõlm Restoran
  3. Barbarea
  4. Gianni
  5. Snoob
  6. Mantel ja Korsten
  7. 180° by Matthias Diether
  8. Villa Thai
  9. Dirhami Kalakohvik
  10. Rudolf restoran

Loe ka: Kloogaranna kaunis looduses asuv elamusresto on väljasõitu väärt

You may also like...