Soovitus: Portugali veiniõhtu Art Prioris

thumb image

Vaimustud maitsvatest veinidest ja kuulad põnevusega jutte Portugali veinipiirkondadest? Loe lähemalt!

Art Priori on vanalinna müüride vahel paiknev restoran, kus pakutakse kõrgklassi fine dining toiduelamust. Art Priori mitmekülgsest degustatsioonimenüüst leiab igaüks midagi oma maitsele. Restoran on mõlemal tegutsemisaastal teeninud ka kõrge koha hinnatud restoranigiidi White Guide Nordic nimekirjas.

Pärast möödunud aastal toimunud edukat eridegustatsiooni “Kuidas maalida šampanjat?” on Art Prioril au 9. veebruaril sama ideega jätkata ning tervitada oma seekordse külalisena hr Gustavo Devesas’t. Tema on see auväärne ekspert, kes esindab Skandinaavias ja Baltikumis Symington perekonna mõisasid ja Altano Douro piirkonda Portugalis. Hr Devesas räägib õhtusöögil sellest unikaalsest veinipiirkonnast ja veinidest lähemalt.

“Kuidas maalida Portugali?”

Idee Portugalist sobib ideaalselt meie külma talve, kandes ettekujutust rikkalikest emotsioonidest ja jõulisest atmosfäärist. Art Priori peakokk Mart Klaas pakub sinna juurde eksklusiivset toiduvalikut. Menüü algab roogadega, mis on kaunilt ühendatud  puuviljase portugali valge veiniga ning liigub edasi kahe jõuliselt erilise lihatoiduga, mille juurde on sobitatud pehme iseloomuga  punane vein ja täiuslikult isikupärane Post Scriptum. Esimene aastakäigu portvein on tugev, kuid mahe, sobitudes eksootiliste juustudega. 10-aastane Tawny portvein võrgutab maitseid aga juba ekstravagantse magustoidu kõrval.

Portugal on uus, Portugal võib olla vähetuntud, kuid Portugal on oodatud veinitrendi looja. Portugal pakub omanäolisi, üllatavaid kogemusi, Art Priori aga endiselt üksnes parimat!

Hind ühele 89€ sisaldab:

  • 5-käigulist fine dine degustatsioonimenüüd
  • 5-käigulist veinidegustatsiooni (üks valge vein, kaks punast veini ja kaks punast portveini)

Hind ei sisalda lisaks tellitud jooke.

           veini                             veini                           

 

Kuupäev: 9. veebruar 2017

Kellaaeg: 19:30

Aadress: Olevimägi 7, Tallinn

Info: +372 6003353, info@artpriori.ee

RSVP hiljemalt 6.02.2017

 

Kui soovid Art Prioris muul ajal einestada:

Broneeri kohad Art Prioris ➤

 

You may also like...