Selle suve sihtkoht: Kaberneemes avas uksed mõnus rannaresto

thumb image
Foto: Kabe Beach

Head uudised kõigile suvenautlejatele! Kaberneemes on uksed avanud uus rannaresto Kabe Beach, kus saad mere ääres nautida head sööki, randa ja muusikat.

Kabe Beach on sellel kevadel uksed avanud restoran Kaberneemes, Tallinnast vaid 30 minuti autosõidu kaugusel. Siin saad unustada oma argimured ja veeta suvepäeva justkui Vahemere ääres puhkusel olles. Suurepärane resto, kus sõpradega kokku saada ja lihtsalt naudiskleda.

Aprillis ja mai alguses on restoran avatud nädala lõppudel, mai teises pooles juba nädala keskel ja alates juunist iga päev kuni septembrini välja. Kuna koht on väike, siis soovitame laua kindlasti ette broneerida.

Kabe Beach – Suve nautimiseks loodud restoran

Kabe Beach on tõeline rannaresto – seal ootab sind ees kaunis merevaade, mõnus muusika ja muidugi ka põnevad maitsed. Restorani peakokk on Martin Rondo, kes on kokku pannud menüü, lähtudes, et toit oleks lihtne ja arusaadav, aga samas maitsenüanssidega üllatav.

Inspiratsiooni oleme saanud erinevatest beach clubidest üle maailma – Vahemere äärest, Dubaist kui ka Mehhikost.

Martin Rondo, Kabe peakokk ja omanik

Menüü on mereäärsele restole kohaselt mereannirohke – menüüst leiab värskeid austreid, mereande, hummust, vürtsikat suppi, sütel grillitud kala ja liha, käsitöö friikaid ja ka imelisi magustoite, millest külastajate suureks lemmikuks on saanud näiteks grillitud ananass vanilje gelatoga.

Päikseline terrass ja privaatne liivarand

Hetkel on avatud vaid restorani valgusküllases saalis einestamine, kuid nii kui ilmad juba soojemad, siis saab head ilma ja toitu nautida ka väljas päikselisel terrassil. Suve lähenedes on plaanis terrassi veelgi laiendada kuni sadama kai ääreni. Samuti on suvel võimalus nautida resto omaenda privaatranda!

Restoranihoone on pisike ja lihtne, aga hubane – sisustatud boho stiilis aksessuaaride ja eksootiliste taimedega, et tunneksid end kui Vahemere ääres puhkusel olles. Põhirõhk on aga välialal – terrass ulatub sadamakai äärde välja ja eriline saab kindlasti olema ka meie privaatrand.

Martin Rondo, Kabe peakokk ja omanik

Mõnusas privaatrannas on võimalik rentida rannatooli koos rätikuga ja veeta mõnusa puhkusepäeva nautides häid kokteile ja maitsvaid sööke. Aeg-ajalt on oodata külla ka DJ, kes aitab muusikaga mõnusa meeleolu luua.

Kuigi Kabe avas uksed alles aprillis, võib juba öelda, et tegemist on populaarse restoga ning ka külastajate tagasiside restoranile on olnud positiivne. Seega tasub külastus kindlasti ette võtta, et ise kogeda ja nautida.

Aadress: Kaberneeme, Kordoni tee 20, 74211 Kaberneeme

You may also like...