10 säravat restorani: Siin on külastajate aprillikuu lemmikud

thumb image
Foto: Tchaikovsky

Kui sina välja sööma plaanid minna, siis mille järgi sa tavaliselt otsustad, millist restorani külastada? Ilmselt on üks tõhusamaid otsustuskriteeriumeid kellegi soovitus. Vaata, millised restoranid said külastajatelt aprillis enim positiivset tagasisidet.

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, mis online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal. Hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Aprilli TOP 10 listist leiad nii Michelini tärniga restorane kui ka casual dining kohtasid ning neil kõigil on üks ühine joon – külastajad armastavad neid restorane!

10. Mantel ja Korsten – Bib Gourmand pärl Kadriorus

Kadriorus armsas rohelises puumajakeses asuv Mantel ja Korsten on üks toidugurmaanide lemmikuid Tallinnas. Möödunud aastal Michelini giidilt Bib Gourmandi tunnustuse saanud restoran pakub Vahemere köögist inspireeritud menüüd, kust võib leida nii merikuradit ja Iberico secreto’t aga ka tomatit ja maapirni. Elamust täiustab põnev joogikaart, mida teenindajad suurima rõõmuga külalistele tutvustavad.

Mida arvavad külastajad:

Our visit yesterday was one of the best ever – the food, the customer service, the athmosfere, everything! We will absolutely come back and revommend Mantel ja Korsten to all our friends!

Pipsa, 15. aprill 2023

Hinnang: 5.49 punkti 6st
Aadress: J. Poska 19a, 10126 Tallinn

9. Chedi – Aasia köök vanalinnas

Tallinna vanalinnas tegutsev Chedi on Eesti üks hinnatuimaid Aasia köögi restosid ning ilmselt ka üks vanemaid, olles tegutsenud juba 15 aastat. Suurepärane resto Aasia köögi austajatele ja ka neile, kes soovivad uusi maitseelamusi kogeda või lihtsalt resto suvisel terrassil naudiskleda.

Mida arvavad külastajad:

Chedi on üks mu lemmikrestorane Tallinnas ja ka seekord ei pidanud pettuma. Kõik oli väga maitsev ja teenindus kiire.

Tiina, 22. aprill 2023

Hinnang: 5.52 punkti 6st
Aadress: Sulevimägi 1, 10123 Tallinn

8. Gianni – Autentsed Itaalia maitsed

Restoran Gianni on kohustuslik restoran igale Itaalia köögi fännile. Eeskätt itaallasest peakoka Costantino Vegliantiga, toob restoran sinuni autentsed Itaalia maitsed. Tunnustatud Itaalia restoran avas uksed juba üle kümne aasta tagasi ning on endiselt suurepärane koht romantiliseks lõuna- või õhtusöögiks, kiireks äriõunaks või muu tähtsa sündmuse tähistamiseks.

Mida arvavad külastajad:

Aitäh järjekordselt väga hea elamuse eest! Alati lemmik Gianni!

Anna-Maria, 24. aprill 2023

Hinnang: 5.57 punkti 6st
Aadress: Jõe 4a, 10151 Tallinn

7. Puri – Lummava merevaatega restoran

Maitsekas atmosfäär, lummavad vaated ning imehead toidud – see on kombinatsioon, mis meelitab külastajaid igast Eesti otsast Haven Kakumäe sadamasse asuvasse Puri restorani. Menüü jaoks on kõik toorained väga hoolikalt valitud, et pakkuda ainult parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust.

Mida arvavad külastajad:

Suurepärane toit ja teenindus!

Uve, 26. aprill 2023

Hinnang: 5.60 punkti 6st
Aadress: Nooda tee 8, 13516 Tallinn

6. Tchaikovsky – Ajatu elegants ja Vene köögi sümfoonia

Vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist asuva restoran Tchaikovsky õhkkonda kirjeldab ajatu elegantsus. Parimaid maitseelamusi Vene köögi sümfooniast pakkuv Tchaikovsky on saanud toidunautlejate vaieldamatuks meelispaigaks just oma maitseterikkuse ning ideaalselt kokku sobitatud veinivaliku poolest. 

Mida arvavad külastajad:

Outstanding restaurant with live music and a friendly staff. Compliments to the chef and thanks to the staff for making our evening a great one.

Tiago, 22. aprill 2023

Hinnang: 5.64 punkti 6st
Aadress: Vene 9, 10123 Tallinn

5. Rudolf – Modernsed Prantsuse maitsed

Üks külastajate lemmikuid on ka Kadriorus tegutsev Rudolf. Tegemist on populaarse Prantsuse köögi restoraniga, mis võlub oma elegantse interjööri, rahuliku atmosfääri ja suurepärase teenindusega. Prantsuse ja Euroopa köögist inspireeritud menüüst leiab road, mis mitte ainult ei maitse hästi, vaid ka näevad tõeliselt head välja.

Mida arvavad külastajad:

Viimase aja parim elamus.

Ewe, 16. aprill 2023

Hinnang: 5.67 punkti 6st
Aadress: R.Tobiase 11-1, 10147 Tallinn

4. Snoob – Mõnus restoran Nõmmel

Külastajate lemmikute edetabelis sai neljanda koha hubane Nõmme mändide all tegutsev pereresto Snoob. Snoobis on ruumi ja rõõmu kõigile, samuti on külla oodatud kõige pisemad toidugurmaanid. Märkimist väärib ka Snoobi ülimõnus suveaed, mis soojemal hooajal einestajaid ja kokteilitajaid ootab.

Mida arvavad külastajad:

Igati meeldiv õhtu ning suurepärane teenindus. Soovitan kindlasti külastada.

Anu, 5. aprill 2023

Hinnang: 5.68 punkti 6st
Aadress: Pärnu maantee 209a, 11622 Tallinn

3. Hõlm – Tartu kulinaariamaastiku lipulaev

Külastajate lemmikute edetabelis sai kolmanda koha Tartu restoran Hõlm, üks Tartu kulinaariamaastiku lipulaevadest. See on koht, kus igaüks tunneb end oodatuna. Peakokk Sven Pärna poolt juhitud köök loob maitseelamusi, kus kõik detailid on hoolikalt läbi mõeldud, valmistatud ja serveeritud. Hõlmas on elamused garanteeritud ning menüüst leiab alati kauneid ja uudseid kodumaiseid maitseid.

Mida arvavad külastajad:

Väga head a loomingulised söögid, võtsime maitsemenüü. Ka veinid on sinna juurde väga hästi sobitatud.

Epp, 11. aprill 2023

Lovely food, great service, great atmosphere

Carolina, 10. aprill 2023

Hinnang: 5.71 punkti 6st
Aadress: Ülikooli 14, 51003 Tartu

2. NOA Chef’s Hall – Michelini tärniga restoran

Külastajate lemmikute edetabelis sai teise koha Michelini tärni restoran NOA Chef’s Hall. Restoranis saad nautida loomingulist degustatsioonimenüüd, mille on kokku pannud Executive Chef Tõnis Siigur ja peakokk Roman Sidorov. Algusest lõpuni erakordne elamus, võites kogu su tähelepanu ning toodud sinuni parimate professionaalide poolt.

Mida arvavad külastajad:

Ülivõrdes kogemus!

Eiliki, 14. aprill 2023

Kõik oli lihtsalt suurepärane. Oli tunda kirge ja pühendatust. 

Herki, 6. aprill 2023

Hinnang: 5.73 punkti 6st
Aadress: Ranna tee 3, 12112 Tallinn

1. Lahepere Villa – Elamusresto Kloogarannas

Esimese koha külastajate lemmikute edetabelis sai taaskord Lahepere Villa, elamus/koduresto kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres. Chef Silver Saa paneb iga kahe nädala tagant kokku maitsete paraadi kohalikust toorainest ja parimatest rahvusvahelistest roogadest. Mitmekäiguline menüü, hubane õhkkond, soe ja siiras vastuvõtt – see on kombinatsioon, mis võlub ja meelitab külastajaid Lahepere Villat korduvalt külastama.

Mida arvavad külastajad:

Külastan Lahepere Villat juba mitmendat korda. Alati olen saanud väga meeldiva kogemuse osaliseks. Toit, atmosfäär, teenindus – kogu komplekt mõjub fantastiliselt. Väga soovitan!

Moonika, 22. aprill 2023

Suurepärane kogemus, ületas meie kõigi ootusi. Soovitan kindlasti!

Lembi, 22. aprill 2023

Hinnang: 5.77 punkti 6st
Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

TOP 10 restoranid – Kuidas koostame edetabelit

Aprilli edetabel on koostatud 833 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

Loe ka: Külastajate lemmikrestoranid 2022

You may also like...