Komm või pomm – tähista Halloweeni maitsete saatel!

thumb image

Oktoober on kohvreid pakkimas, ent ta pole lahkumas pauguta. Üks aasta oodatumaid õhtuid, Halloween on juba homme kohal! Kas sul on aasta maagilisemaiks õhtuks plaanid tehtud?

Tõtta kohe kappi sobrama, sest homme õhtuks tuleb välja otsida kõige ägedam kostüüm, mida oskad kokku panna! Kulda-karda, sulgi-karva, Halloweenil on kõik lubatud ja mida huvitavam stiil, seda parem! Võta kasvõi mõni kuulsus või filmikangelane eeskujuks ning riieta end vastavalt. Ent kui riided seljas, siis mis edasi? Ikka linna peale ja õhtut nautima!

Halloweeni raames toimub palju üritusi kogu päeva vältel. Hommikul uuristad ja meisterdad kõrvitsale naeratuse pähe, päeval keedad kõrvitasuppi ja õhtuks suundud juba restoranidesse, kes on tulnud lagedale eriprogrammide ja põnevate maitsetega, millega sind õhtu vältel üllatada.

Salt restoran

Kadrioru restoranile SALT meeldib üritusi korraldada ning tähistamata ei saa jääda ka Halloween. Homme õhtuks on SALT endale külla kutsunud Venetsueelast fantastilise saksofonimängija Kevin Alva, kes emotsioone õhtu vältel kõrgel hoisb. Lisaks elavale muusikale on oodata õhtut, mis on täis üllatusi, hirmu ja ehamatamist, kuid ennekõike siiski parimaid Halloweeni maitseid ja joogipoolist.

Pane endale laud homseks kinni juba kohe:

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Vase 14, Tallinn.

Riviera Palais Brasserie

Ka Maarjamäe kuningas, Riviera Palais Brasserie on Halloweeni suurelt vastu võtmas ning on korraldamas üht särtsakat pidu. On oodata üht meeldejäävat õhtutt, mida saadavad parimad prantsuse maitsed ja Ladina tantsurütmid. Letil ootavad ka Halloweeni nägu koogid ja muud maiustused, mille maitsmist ootame põnevusega! Tuleb vaid laud kinni panna, sättida endile selga kõige šikimad rõivad ning pidu võibki alata – näeme juba tantsupõrandal!

Riviera Palais ootab homsest üritusest osa võtma alates kella 20st:

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Pirita tee 56, Tallinn

Kaunist kommi ja pommi kõigile!

You may also like...