Taco Teisipäevad ootavad Põhjala Tap Roomis!

thumb image

Põhjala Tap Room ei väsi üllatamast! Nüüd on pruulikojas iga teisipäev ka taco-eri, kus külalisteni jõuavad kõikse põnevamad ladinameelsed maitsed.

Külm ja pimedus kimbutavad igapäevaselt aina enam, kuid me ei tohi lasta neil meist nii kergelt võitu saada! See nädal soovitame sügismasendust eemale peletada just maitseküllaste ja eksootiliste tacodega. Nimelt, on Noblessneri külje all toimetav Põhjala Tap Room välja kuulutanud Taco Teisipäevad, mille raames pakutakse iga nädal uute ja põnevate täidistega mehhiklaste lemmikumat tänavatoitu!

Taco tükihind on vaid 3.5€ ning pakkumisel on alati kaks maitset. Täpselt paras tellida mõlemast üks, et maitserännak oleks eriti mitmekesine. Möödunud nädalal oli pakkumisel näiteks:

  • Taco rebitud sealiha, jalopeno, ananassi & topeltjuustuga
  • Tacp kimchi, avokaadokreemi, topeltjuustu & tomatimoosiga 

Kes teisipäeval Põhjala Tap roomi ei jõua, ei pea veel pead norgu laskma, sest ka teistel päevadel on pruulikoda mitmete elamustega külla ootamas. Ennekõike on Põhjala tuntud just oma kodumaiste käsitööõllede poolest, mis seal samas kohapeal suurtes vaatides valmivad. Tap Roomi sisse astudes langeb pilk koheselt õllekraanide merele, sest kõiki Põhjala pruule saab kohapeal järele proovida. Valikust leiab nii klassikalisi pruule kui ka vimkaga uue koolkonna esindajaid.

Lisaks õllevalikule, ootab pruulikojas ka ameerikaliku hõnguga köögipool, kus valmivad kõigi lemmikud comfort-road – täpselt sellised maitsed, mis ühe sombuse päeva õdusamaks teeksid. Valikus on Texase BBQ, Mac&Cheese ja kõiksugu soojad snäkid. Pühapäeviti on pakkumisel ka brunch-menüü, kus ootavad maitsmist nii pannkoogid kui värsked sõõrikud. Näm!

Põhja Tap Room on avatud T-N: 12-00, R-L: 12-02, P: 10-17

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 5, Tallinn.

Maitseelamusteni!

You may also like...