Külastajate lemmikresto efektset crème bruléed peab proovima

thumb image
Foto: Snoob

Alusta esimest talvekuud külastades mõnda mõnusat restorani. Abiks on meie külastajate tagasiside, mille järgi kujuneb igakuine edetabel hinnatuimate restodega. Novembris oli külastajate lemmikuks Snoob resto!

Jõulude-eelne periood on suurepärane aeg saamaks kokku sõprade ja lähedastega, et koos mõnusalt aega veeta ja nautida häid maitseid. Et oleks lihtsam valida, kuhu restorani einestama minna, siis heida pilk peale möödunud kuu hinnatuimatele restodele.

Esikoha saavutanud Snoob tegi tubli töö, saades külastajatelt 5.80 punkti 6st ning palju positiivset tagasisidet. Loe lähemalt restorani kohta ja tutvu ka ülejäänud edetabeliga!

Snoob resto: Maitseelamus Nõmme mändide all

Foto: @snoobresto

Snoob on üks neist restodest, mis juba paljudele tuttav ja südamelähedane koht. Nõmmel asuv restoran on lisaks enda hõrkudele roogadele tuntud oma hubasuse ja külalislahkuse poolest, kus iga külaline on hoitud ning tunneb end kui kodus.

Restorani menüü on rahvusvaheline, road silmapaistvad ja põnevate maitsenüanssidega. Peakokk Aleksander Nikoskov on menüüs hoolitsenud selle eest, et nii väiksem kui suurem söögisnoob leiaks endale midagi meelepärast.

Foto: @snoobresto

Kaunilt serveeritud road on osa kogemusest, mida restoran külalisele pakub. Kindlasti tasub proovida Snoobi pistaatsia creme bruléed, mille ümber olev suits tagab tõelise vaatemängu. Parajalt krõbeda karamelliseeritud suhkrukaane all olev siidine magusroog viib garanteeritult keele alla!

Mida arvavad külastajad

Foto: @snoobresto

Külastajad on Snoobile väga positiivset tagasisidet jätnud. Välja tuuakse nii maitsvaid toite, sõbralikku teenindust kui ka mõnusat atmosfääri.

Toit maitsev, teenindajad asjatundlikud ja sõbralikud. Restoranil ilus kujundus ja oli valgust piisavalt. Kindlasti külastan veel

Küllike, 18. nov 2021

Õhtu jooksul tuli veel mitu korda juttu suurepärasest teenindajast ja väga maitsvast toidust. Ütleks, et lausa ületas ootusi. Suur aitäh!

Lysandra, 12. nov 2021

Aadress: Pärnu maantee 209a

Novembri TOP 10 restorani

Snoob sai novembris külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu. Vaata, kes veel edetabelisse pääsesid!

  1. Snoob
  2. Barbarea
  3. 180° by Matthias Diether
  4. NOK NOK
  5. Mon Repos
  6. La Bottega
  7. Hõlm Restoran
  8. Kolm Sibulat
  9. Dirhami Kalakohvik
  10. CITY GRILL HOUSE

Kuidas koostame edetabelit

Septembri edetabel on koostatud 638 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...