Top 10 oktoober: soovituse järgi sööma

thumb image

Kui sina restorani sööma plaanid minna, siis mille järgi sa tavaliselt otsustad? Ilmselt on üks tõhusamaid otsustuskriteeriumeid kellegi soovitus. Kõige usaldusväärsem on oma lähedaste, sõprade, sugulaste kogemus, aga ka teiste restoranikülastajate arvamus ei jookse mööda külge maha.

Soovituste juures on oluline ka märkida, et iga kogemus on erinev sõltuvalt seltskonnast, päevast, ilmast, tellitud toidust, toidu valmistajatest, teenindajatest, maitsemeeltest jne.

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, kes online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal – hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Oktoobri ülevaadete tegemisel oleme arvesse võtnud kõik vastused oktoobris välja saadetud tagasisideankeetide põhjal ning pannud sellele tuginedes kokku skoori, mis kuuepallisüsteemis võtab arvesse toidu kvaliteeti, teenindust, õhkkonda, üldist toiduelamust ning hinna-kvaliteedi suhet.

Toome välja mõned arvamused iga esikümnesse pääsenud restorani kohta alljärgnevalt, et saaksid inspiratsiooni ja kindlust ka ise restorani kogema minekuks:

NOA Chef’s Hall

1/10 (Skoor: 5.81)

Eilne õhtusöök oli tõeline kunstiline meistriteos, mille keskmes oli ajas kulgev maitseelamustele keskendunud hästi komponeeritud jutustus. Iga järgmine peatükk toiduahelas seostus eelmise maitsevärviga ning Iga uus lisanduv ka visuaalselt nauditav detail toetas tervikut. Toitude serveerimise pühendumuses hõljusid aroomid nagu tõelises balletis, milles mõõdetud sammud väärtustavad olemise hetke. Ja me perekond oli selles tänuväärses omamoodi loomingulises müsteeriumis osaline. Tänud õhtu eest, Noa peakoka erakordne tiim!

Kaire ; 9.10.2019

Suurepärane teenindus ja väga abivalmid tähtsa ettepaneku tegemisel õues lõkke ääres. Söök ja jook on võrratud.

Erko ; 18.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Ranna tee 3, Tallinn.

180° by Matthias Diether

2/10 (Skoor: 5.73)

Toit on “Sule-silmad-ja-lihtsalt-naudi” hea! Seni parim maitseelamus!

Jarmo ; 23.10.2019

Meie noormees-teenindaja oli väga asjalik ja oli pakutavaga väga hästi kursis, kirjeldas toite väga luuleliselt. Köök toimis väga sujuvalt ja toit tuli alati üheaegselt. Veinivalik ei olnud kõigile meeltmööda, aga toiduga koos maitses suurepäraselt.

Mai ; 10.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Staapli 4, Tallinn.

Gianni

3/10 (Skoor: 5.65)

Super! Meie uus lemmik pasta restoran.

Maksim ; 17.10.2019

Suurepärane toiduelamus ja atmosfär.

Aili ; 15.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Jõe 4a, Tallinn.

JUUR

4/10 (Skoor: 5.63)

Imeline koht, imeline atmosfäär, väga õdus ja mõnus koht. ruumi oli piisavalt ja isegi kui koht oli rahvast täis ei tundnud me et oleme nagu kilud karbis. Toidud olid suurepärased ja siin ei saanud süüa vaid ainult kõht vaid ka kõik muud meeled. Suurepärane elamus, te olete ennast väärt ja tõestanud. Kiitused kõigile.
Kui tähelepanu veel pöörata pisiasjadele, siis 2. korrusel olevad üksiklauad on ebamugavalt madalad.

Mari-Liis ; 18.10.2019

Aitäh meeldiva õhkonna ja meeldejäävate maitsete eest! Soovitasin ka sõpradele, kes peadselt Teid ka ise külastavad! Kohtumiseni

Helen ; 16.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Valukoja 10, Tallinn.

Mon Repos

5/10 (Skoor: 5.61)

Toiduelamus mida restoran pakub kindalasti Tallinna parimate seas ! Kogu maja interjöör ja miljöö suurepärane !

Helen ; 24.10.2019

Külastasime restorani koos oma välismaiste sõpradega.. Kiidame väga tähelepanelikku ja viisakat teenindust, kelner märkas meie soove juba pilgust. Samal ajal ei olnud ta pealetükkiv, vaid diskreetne. Nautisime sööki, mis oli suurepärane. Maitsed suutsid meeldivalt üllatada. Interjöör maitsekas ja sobib oivaliselt kokku selle maja olemusega. Igati positiivne kogemus ja soovitame külastada.

Pille ; 5.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn.

MOON

6/10 (Skoor: 5.51)

Köik oli väga tore ja tänud teenindajale

Tiit ; 13.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Võrgu 3, Tallinn.

Kolm Sibulat

7/10 (Skoor: 5.50)

Toit oli suurepärane, tõesti! Kõige rohkem meeldis, et toidud olid lihtsad, kodused, aga samas ideaalselt valmistatud ning pakkusid suurepärase maitseelamuse. Samuti lähevad suured kiidusõnad meie teenindajale, kes oli väga sõbralik, aga ei olnud liiga pealetükkiv (siinkohal pean silmas, et toidu söömise ajal meid liialt ei tülitatud ning lasti õhtut nautida).

Helina ; 16.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 2, Tallinn.

FARM

8/10 (Skoor: 5.39)

Külastasime Farmi restoranide festivali (toim. DinnerDays) raames ning nautisime 3-käigulist erimenüüd, mis koosnes tursamaksavahust, piimavasikafileest ja bešeedesserdist.

Eranditult iga käik oli imehea ning teenindaja Thea oli nagu päikesekiir-tähelepanelik, sõbralik ning professionaalne. Restoran on lahedalt ruumikas ning õhkkond on mõnus ja hubane. Jäime oma õhtuga väga rahule. Aitäh!

Kaie ; 17.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Müürivahe 27b / Viru 11, Tallinn.

Mantel ja Korsten

9/10 (Skoor: 5.36)

Oli suurepärane restoranielamus – väga head toitu serveeris ja tutvustas super teenindaja, kes oli väga asjatundlik ja positiivne.

Mari ; 18.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: J. Poska 19a, Tallinn.

Fotografiska Tallinn

10/10 (Skoor: 5.21)

Põnevad maitsed (kõige paremas mõttes) ja väga tore teenindus.

Ingrid ; 14.10.2019

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 60a/8, Tallinn

Maitseelamusteni!

You may also like...