Itaalia köögist Michelini tärnideni – siin on külastajate lemmikrestod

thumb image
Foto: NOA Chef's Hall

Kui otsid head restot, mida kiidavad ka teised külastajad, siis siin on midagi sulle. Möödunud kuu külastajate lemmikrestod, kust leiad nii Itaalia köögi restosid, tuliseid Aasia maitseid kui ka Michelini elamusi. Tutvu edetabeliga ja pane paika oma järgmine restokülastus!

Otsid uusi maitseelamusi ja tahad teada, millised restoranid on hetkel külastajate seas hinnatuimad? Võtsime ette möödunud kuul restoranidele jäetud tagasiside, et näha, millised restod said külastajatelt kõrgeima keskmise hinnangu. Top 10 hulgast leiab midagi igale maitsele – tutvu kogu edetabeliga allpool.

Külastajad hindavad Vahemere ja Itaalia maitseid

Olgu see õhtusöök sõpradega, romantiline õhtusöök partneriga või hoopis business lunch, siis ei saa restorani valikuga mööda panna valides Itaalia resto. Möödunud kuu külastajate lemmikute hulgast leiab kaks suurepärast Vahemere ja Itaalia köögi restorani: R14 ja Gianni. Mõlemad restoranid avaldasid külastajatele muljet imemaitsvate toitude, sõbraliku teeninduse ja mõnusa atmosfääriga.

Muljet avaldavad restoranid ka veinikaardiga, kust leiad toiduga hästi kokku sobivad veinid. R14 partner on Eesti veinimaastiku grand old man Rein Kasela Veinituba, kellega koos on välja töötatud suurepärane kvaliteetveinidest koosnev menüü. Gianni menüüs on aga 60% veinidest just peakokale südamelähedased Itaalia veinid, mis aitavad edasi tuua mitte ainult maitset, vaid ka emotsiooni.

Lisa sügisele vürtsi Aasia maitsetega

Ka vürtsikad maitsed meeldivad eestlastele ja nii oli möödunud kuu üks hinnatuimaid restosid Tai köögi restoran NOK NOK. Tallinna vanalinnas tegutsev restoran toob meieni ehedad maitsed, mille autentsuse eest vastutab peakokk Khampan Pukdangpan.

Tai köögi pea igas roas kohtub neli maitset: magus, hapu, vürtsikas ja soolane. Nende omavahelist tasakaalustamist on vahel võrreldud malemänguga, mille täiuslikuks valdamiseks peab kaua katsetama ja õppima. „Road, mida me siin teeme, on iseloomulikud kas tüüpilise Tai pere kodule või tänavatoidule. Kuigi me sööme seda ise iga päev, ei muutu see kunagi igavaks,” sõnastab NOK NOK meeskond Tai köögi fenomeni.

Michelini tärni elamus Noa Chef’s Hallis

Kui oled toidugurmaan või otsid restorani mõne erilise tähtpäeva tähistamiseks, siis tasub külastada Eesti üht esimest Michelini tärni restot NOA Chef’s Hall. Saabudes NOA Chef’s Halli, ununeb argipäev ja algab teekond pisut salapärasesse, kuid põnevusega oodatud maailma. Õhtu koos maailmas tunnustatud toiduelamuse, ainulaadse veinivaliku ning vaid hoolitseva teenindusega on garanteeritud.

Septembri TOP 10 restorani

Need restoranid ja kohvikud võitsid septembris külastajate südamed. Vajuta restorani peale, et külastajate tagasisidega tutvuda.

  1. Hõlm Restoran
  2. NOA Chef’s Hall
  3. NOK NOK
  4. Snoob
  5. Mon Repos
  6. R14
  7. Rudolf restoran
  8. MOON
  9. Gianni
  10. City Grill House

Kuidas koostame edetabelit

Septembri edetabel on koostatud 704 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. Edetabelisse pääsemiseks on vajalik saada vähemalt 10 hinnangut viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...