Top 10: Aasta eelviimase kuu tähed

thumb image

Jõulukuu on alanud väga tegusalt ning ei näita veel raugemise märke. Valge lumevaiba asemel katab maada kahvatu muruvaip. Mõnele üllatav, mõnele eeldatav – aga eks talv on veel ees ja küll jõuab ka lumelosse ehitama asuda.

Seejuures on juba viimane aeg teha ülevaade aasta eelviimase kuu, novembri, kõrgeimalt hinnatud restoranidest, kuhu veel enne aastalõppu einestama minna. Soovitusi jagub küllalt ning novembri parimate seas on ka mitmeid uusi, huvitavaid restorane, mida kaaluda tasuks.

180° by Matthias Diether (skoor: 5.90)

Lugematu hulga auhindu pärjanud, detailidele ja läbimõeldud elamuseinestamisele rõhuv restoran 180° on taas võidukas. SilverSpoon galal teenitud ‘parim fine dining‘ ja ‘parim taimetoidu koht’ tiitlid, põhjamaise restoranijuhi White Guide 2020 soovitustenimistu piedestaalil seisva restoranina on 180° by Matthias Diether ennast juba piisavalt tõestanud. Jääme põnevusega ootama juba terve 2019 aasta DinnerBookingu koondülevaatelisi tulemusi, kust leiab suure tõenäosusega resorani 180° samuti.

Taas kord oli väga meeldiv õhtusöök. Kõigest võiks kirjutada ülivõrdes – vaimustun iga kord kui restorani 180° by Matthias Diether külastan ja nii ka 21.nov. õhtul.

Kogu menüü oli ülimaitsev (minu isiklik absoluutne lemmik oli põhimagustoit!), teenindus – lihtsalt super! Mulle meeldib, et ei ole tähtsusetuid pisiasju, vaid kõik detailid on läbi mõeldud ning kõike tehakse hoole ning hoolivusega.

Tulemuseks on see, et külastaja tunneb sel õhtul end tõesti oodatuna ja hoituna. Teenindus on väga tähelepanelik, aga samas diskreetne ja mitte pealetükkiv. Suur, suur aitäh kogu meeskonnale!!!

Kaie, 21 november

Selleks aastaks on restoran ennast suuresti juba välja müünud, kuid peakoka lauas võib veel mõned üksikud kohad leida. Uueks aastaks saab aga samuti juba eelbroneeringuid teha.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Staapli 4, Tallinn.

Kolm Sibulat, Tallinn (skoor: 5.67)

Lihtsuses on võti ja kui teha õiget asja kirega, on seda ka külastajatele näha ja tunda. Kolm Sibulat restorani maitsete oaasi kiidavad pea kõik seda külastavad inimesed. Põnevate ja julgete maitsete lihvitud, kuid kodune sobitamine hubases õhkkonnas lihtsalt töötab.

Aitäh, et pingutate selleks, et inimestele pakkuda tõelisi toiduelamusi. … alati kindla peale minek 🙂

Evelin, 2 november

Eelmisel aastal oli Kolm Sibulat novembris samuti võidukas – Top5 restorani novembris!. Sügises on maitseid, ning eriti maitsvad on need maitsed just Kolmes Sibulas.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Telliskivi 2, Tallinn.

Chedi, Tallinn (skoor: 5.50)

Positiivse üllatajana tõusis novembri esikolmikusse aasiapärane restoran Chedi, mis Sparkling grupi ühe liikmena oma taset pidevalt uutesse kõrgustesse arendab.

Malaisialasest peakoka Kok Mang Lee juhtimisel ei jäeta menüüs midagi juhuse hooldeks. Iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, et saavutada autentsete aasia maitsete tasakaal, kasutades kvaliteetset toorainet ja tänapäevaseid toiduvalmistamistehnikaid.

Suur aitäh! Ülimalt meeldiv kombinatsioon suurepärasest toidust, sõbralikust ning professionaalsest teenindusest ja mõnusast atmosfäärist.

Tiina, 29 november

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Sulevimägi 1, Tallinn.

Esikümne kohad 4 kuni 10 jagunevad alljärgnevalt:

Usaldusväärsed tulemused

Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.


Maitseelamusteni!

You may also like...