Külastajate lemmikuteks osutusid restoranid väljaspool Tallinna

thumb image
Foto: Lahepere Villa

Kui sina välja sööma plaanid minna, siis mille järgi sa tavaliselt otsustad, millist restorani külastada? Ilmselt on üks tõhusamaid otsustuskriteeriumeid kellegi soovitus. Vaata, millised restoranid said mais enim positiivset tagasisidet – edetabeli tipust leiad seekord kaks põnevat restorani väljaspool Tallinna.

DinnerBooking teeb igakuiselt ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest, mis online broneerimiseks saadaval on, reastades restoranid neile antud hinnete põhjal. Hindajaks ei keegi muu kui reaalselt restorani külastanud inimesed.

Mai TOP 10 edetabeli tipu vallutasid kaks suurepärast restorani, mis mõlemad asuvad väljaspool Tallinna. Nii et kui suveplaanid veel tegemata, siis tasub nende paikade külastus kindlasti ette võtta.

1. koht: Restoran Hõlm Tartus

Mais sai külastajatelt enim positiivset tagasisidet ja kõrgeima keskmise hinnangu restoran Hõlm. Tegemist on Tartu kulinaariamaastiku lipulaevaga, mis on ära mainitud ka tunnustatud Michelini toidugiidi poolt.

Peakokk Sven Pärn poolt juhitav köök loob maitseelamusi, kus kõik detailid on hoolikalt läbi mõeldud, valmistatud ja serveeritud. Külastajatele avaldab restoran muljet, välja tuuakse nii meeldivat teenindust, imelisi maitsekombinatsioone ja loomingulisi sööke. Kohustuslik restoran igale toidugurmaanile!

Mida arvavad külastajad:

Imeline teendindus. Imeilus koht. Imeline toit. Kõik lihtsalt ülivõrdes. Imeline oli juubelit tähistada.

Martina, 22. mai 2023

Tartu konkurentsitult parim restoran, kus süüa!

Ronald, 19. mai 2023

Hinnang: 5.81 punkti 6st
Aadress: Ülikooli 14, 51003 Tartu

2. koht: Kloogaranna restoran Lahepere Villa

Restorani Hõlm järel sai napi teise koha elamus/koduresto Lahepere Villa, mis on juba algusest peale olnud üks külastajate absoluutseid lemmikuid.

Restoran asub kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres, kus chef Silver Saa paneb iga kahe nädala tagant kokku maitsete paraadi muuhulgas kohalikust toorainest ja parimatest rahvusvahelistest roogadest.

Hubase atmosfääriga restoran sobib ideaalselt elu tähtsündmuste tähistamiseks, samuti on tegemist populaarse sihtkohaga neile, kes soovivad kogeda midagi täiesti ainulaadset.

Mida arvavad külastajad:

Super kogemus! Väga maitsev toit, lummav atmosfäär ning ülimalt hea teenindus. Kindlasti tuleme tagasi!

Kristjan, 5. mai 2023

It was a very nice evening. I really liked the personal family touch. The hostess was treating us like personal guests. I will definitely be back!

Vera, 13. mai 2023

Hinnang: 5.79 punkti 6st
Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

3. koht: Populaarne kohtumispaik Barbarea

Külastajate lemmikute edetabelis sai kolmanda koha restoran Barbarea, mis hiljuti ka Michelini giidi tunnustuse sai. Restoran on populaarne paik sõpradega kokkusaamiseks ning hea toidu ja veini nautimiseks.

Koplis, Põhjala Tehases asuv Barbarea on Karjase saia pagarikoja õhtusel ajal toimetav teine nägu. Kui pagarikoda kell 15:00 uksed kaheks tunniks sulgeb, avatakse 17:00 samades ruumides õhturestoran Barbarea.

Kõik toidud on mõeldud laudkonna vahel jagamiseks, et tekitada sõprade keskis arutelu ja emotsioone. 

Inspiratsiooni leiame maailma erinevatest otsadest, kasutades alati võimalikult palju mahe toorainet Eesti väiketaludest.

Barbarea

Mida arvavad külastajad:

Meeleolukas, maitsva toidu ja toreda teenindusega koht, kuhu kindlasti soovitan minna nautima veidi erilisema lähenemisega kombineeritud sööki ja jooki.

Enel, 19. mai 2023

Supersõbralik ja professionaalne teenindus! 

Gerttu, 11. mai 2023

Hinnang: 5.62 punkti 6st
Aadress: Marati 5, 11713 Tallinn

Mai TOP 10 restorani

Need 10 restorani võitsid mais külastajate südamed. Vajuta restorani peale, et külastajate tagasisidega tutvuda.

  1. Hõlm Restoran, Tartu
  2. Lahepere Villa, Kloogaranna
  3. Barbarea, Tallinn
  4. Dirhami Kalakohvik, Noarootsi
  5. NOA Chef’s Hall, Tallinn
  6. Mantel ja Korsten, Tallinn
  7. Snoob, Tallinn
  8. R14, Tallinn
  9. Peppersack, Tallinn
  10. Farm, Tallinn

Kuidas koostame edetabelit

Mai edetabel on koostatud 737 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. Edetabelisse pääsemiseks on vajalik saada vähemalt 10 hinnangut viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...