TOP 5: Just see auhinnatud restoran paistis ka detsembris enim silma

thumb image

Detsember on möödas ja seega aeg teha ülevaade DinnerBooking kasutajate lemmikrestoranidest Eestis. Räägime lähemalt viiest enim silma paistnust.

Kõik nad asuvad Baltikumi toidupealinnas Tallinnas ja on DinnerBooking platvormi kasutajate poolt äramärkimist leidnud.

1. NOA Chef’s Hall

Tõnis Siiguri kvaliteet-restoranide lipulaev NOA Chef’s Hall aka NCH tegi seda taas. Ka meie kasutajad on selle võrratu restorani esikohavääriliseks pidanud. Möödunud aastal White Guide’i ‘parim restoran Eestis 2018’ ja ‘parim restoran Baltikumis 2018’ tiitlitega pärjatud restorani teod räägivad enda eest. Grandioosse kogemuse võtab detsembri keskpaigas restorani külastanud Laura kokku järgnevate sõnadega:

Meeliülendav elamus! Maailma tipptasemel toit ja teenindus! Täname selle unustamatu kogemuse eest!

Palju edu ja jaksu lipu kõrgel hoidmises ka selleks aastaks.

Loe lisaks ja broneeri NCH ➤

2. HÄRG

Juba ennast tõestanud PULL restorani loojate kogemusel baseeruv gastronoomia pärl Maakris on sellel kuul auväärsel teisel kohal. Bravo.

Vanaaastaõhtul restoranis einestanud Reet kirjeldab kogemust järgnevalt:

HÄRG vastas ootustele kõikides kriteeriumites – suurepärane toit, hea teenindus ja meeldiv atmosfäär ning sisekujundus“.

Madalal kuumusel kaua ja kaunilt küpsetatud liha, imemaitsvad grillroad ja hõrgud salatid ning loomulikult värsked mahlad, smoothid ja eriti laia valikuga veinikaart on midagi mida kasutajad eriti kõrgelt hindasid.

Loe lisaks ja broneeri HÄRG ➤

3. Kolm Sibulat

Fusion-confusion viisil humoorikas, vahetu ning hubaselt loov restoran Telliskivis, Kalamajas on niivõrd huvitav tänu oma tarmukatele juhtidele Janale, Romanile ja Igorile . Kas teatsite, et söögikoht on oma nime saanud justnimelt nende huumoriprisma läbi. “Kas mitte pole eestlased venelasi tihti sibulateks kutsunud – sealt ka toidukoha julge nimevalik. Nali naljaks, aga toitu tehakse selles toidukohas küll hinge ja armastusega.

Toidud ülimaitsvad ja iga toidu komponendiga on eriliselt vaeva nähtud, et külastaja tunneks,et seda maitsvat toitu saab just ainult Kolmes sibulas“, lisab restorani kuu teises pooles külastanud Maire. Olgu sa rahvuselt kestahes – toit ühendab, täidab kõhtu ja tervitab sind soojalt selles hubases restoranis igatahes.

Loe lisaks ja broneeri Kolm Sibulat ➤

4. ORE

Elektilise köögi ja loovalt inspireeriva atmosfääriga õdus restoran Rotermanni Kvartali ääres pakub maitseelamusi mitmele maitsele.
Hiljuti ORE’t külastanud Johanna kirjeldab kogetut järgnevalt:

“See oli kulgemine läbi taevaste, metsa ja mere, puhas rahulolu ja nauding. Me olime 6-ne grupp ja maitsesime proovi menüüd ning see kõik oli lihtsalt väljapaistev/ imemaitsev/ perfektne – soovitame soojalt“.

Rahulolev klient on alati ülim kiitus.

Loe lisaks ja broneeri ORE ➤

5. NOK NOK

Autentne Tai köök käeulatuses mugavalt vanalinna piiril. Peakokk Pensiri Pattanachaeng oma 15 aastase kogemuse ja töötahtega on suurepärane näide kuhu sihikindlus viib. Tai köögis kohtub neli maitset: magus, hapu, vürtsikas ja soolane. Nende omavahelist tasakaalustamist on vahel võrreldud malemänguga, mille täiuslikuks valdamiseks peab kaua katsetama ja õppima. Oskuslik nelja maitse kombineerimine ei muutu seejuures kunagi igavaks. Personaalne lähenemine on võlunud ka ühte meie kasutajat kes mainib:

Suurepärane toit ja teenindus. Eriti meeldis see, et kokk tundis isiklikult huvi, kuidas toit maitses.”.

Loe lisaks ja broneeri NOK NOK ➤

Peale igat DinnerBooking süsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, toidu hinna ja kvaliteedi suhet ning atmosfääri. Nende andmete põhjal koostame igakuiselt usaldusväärse ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsele arvamusele. Möödunud aasta detsembris oli vastajaid 687. Aitäh teile.

You may also like...