Top 5: Külastajate lemmikrestoranid 2017. aastal

thumb image

Uue aasta alguse puhul uurisime, millised restoranid olid 2017. aastal külastajate lemmikud. Loe lähemalt!

Eelmisel aastal andis läbi DinnerBookingu oma restoranikülastusele hinnangu 1716 inimest Eestis! Pärast restoranikülastust, mis on broneeritud läbi DinnerBookingu, palume oma klientidel anda tagasisidet, milles võetakse arvesse toidu kvaliteeti, restorani atmosfääri ja teenindust ning ka hinnangut hinna-kvaliteedi suhtele. Vaid reaalsed külastajad saavad restorane hinnata.

Kõige enam positiivseid arvustusi sai Tallinna vanalinnas asuv restoran Tchaikovsky. Teise koha omanik, nagu ka eelmisel aastal, on Kalamaja restoran Kolm Sibulat. Sel aastal pääses esiviisikusse ka üks väljaspool Tallinna asuv söögikoht – Dirhami Kalakohvik Lääne-Nigula vallas.

Top 5 restorani külastajate arvustuste põhjal 2017. aastal:

  1. Restaurant Tchaikovsky / Hotel Telegraaf
  2. Kolm Sibulat
  3. Farm
  4. Dirhami Kalakohvik
  5. Gianni

Broneeri kohad ➤

 

Vene köögi sümfoonia

Tallinna vanalinna hotellis Telegraaf asuv restoran Tchaikovsky pakub külastajatele Vene köögist inspireeritud roogasid, kus on tunda ka Prantsuse köögi mõjutusi. Roogade valmistamisel on olulisel kohal puhas ja kvaliteetne Eesti tooraine. Tchaikovsky restorani peakokk on tunnustatud Vladislav Djatšuk.

Tchaikovsky populaarsuse ja kõrge hinnangu üle pole tarvis pikalt imestada. Nimelt oli Tchaikovsky restoran 2017. aasta Silverspooni gastronoomiakonkursi nominent parima fine dining restorani kategoorias. Lisaks on Tchaikovsky restoran ära mainitud 2017. aasta lõpus ilmunud White Guide’is Very Fine Level tasemel.

 

külastajate

Mõned külastajate jäetud kommentaarid:

Nii toit kui ka teenindus olid suurepärased! Senini parim restoranikogemus Eestis!” – Liis

Keep up the good work! Perfect experience! Just perfect!“– Viktor

Kõik oli suurepärane ja see oli meie esimene külastus, kindlasti tuleme veel. Erilised tänud teenindaja Normanile, kes tegi meie õhtu veel eriti meeldejäävaks teie restoranis. Tulime otsima midagi erilist ja eriti head toitu ja seda me saime ka. Tänud.” – Merike

Suurepärane toit – aitäh kokkadele! Suurepärane teenindus, väga meeldiv teenindaja ja ülemkelner. Väga luksuslik interjöör ja õhkkond!” – Mare

Õdus restoran, suurepärase toiduga ja väga hea teenindusega!” – Ahti

 

Broneeri kohad restoranis Tchaikovsky ➤

 

You may also like...