Uus restoran Tallinnas: itaaliapärane Ristorante Flavore

thumb image

On rõõm teada, et alates 20. juunist on Tallinna maitsete tander saanud juurde Itaalia köögi ehedaid maitseid pakkuva Ristorante Flavore, mis sadama ja Kultuurikatla vahel külastajaid vahemeremaitsete rännakutele viib, seejuures aga ka mõne põneva tehnilise lahendusega üllatab.

Võib öelda, et Itaalia köök on terve maailma üks armastatuimaid kööke. Vastavatud restoranis toob modernse kulinaarse naudingu klientideni Itaalia päritolu peakokk ja pitsameister Domenico Nicolino, kelle toidud valmivad poolavatud köögis otse külastajate silme all. Atmosfäär on elegantne ja modernselt õdus.

Oma toidu entusiast

Köögitoimkonna juhti, Itaalia juurtega tippkokka Nicolinot, on pikaajaline rahvusvaheline kogemus õpetanud hindama puhtaid maitseid ja kvaliteetset toorainet.

„Olles elanud paljudes riikides ja saanud inspiratsiooni erinevatest maailma köökidest, kuulub mu süda ikka ja alati Itaalia puhta maitsega roogadele, ehedale pastale ja pitsale. Itaalias algab toidutegemine alati kvaliteetsest toorainest, mis saab põlvest põlve edasi antud retseptide ja väikeste salanippide abil selleks, mida me mõistame parima tähendusega traditsioonilise Itaalia maitsena,“

Domenico Nicolino jätkab oma visiooni avamist:

„Flavore peakokana tahan anda edasi võimalikult ehedaid Itaalia köögi nüansse, mistõttu koosneb menüü minu kodumaa parimatest hõrgutistest nagu puhta maitsega Pomodoro pitsa, kvaliteetsest pühvli-mozzarella juustust valminud Caprese salat või mõnusalt tummine tagliatelle pasta searaguuga.“

Itaalia toidu tander

Restorani menüüst leiab laia valiku erineva kattega pitsasid, salateid, pastasid ja suupisteid. Kõik pitsad valmivad, just nagu peab, klassikalises kivipõhjaga pitsaahjus. Menüü on hooajaline ning muutub vastavalt aastaajale ning parima tooraine kättesaadavusele. Lisaks leiab menüüst sobiva nii taimetoitlane, kui vegan. Eraldi on mõeldud ka lastele. Tööpäeviti on Ristorante Flavores saadaval lisaks ka lõunapakkumised.

Tehnoloogiaga käsikäes

Veini nautimise teeb omanäoliseks veinimasin, mis tänu sisse ehitatud dosaatoritele võimaldab kliendil degusteerida vastavalt hinnaklassile ja värvile laias valikus kvaliteetseid Itaalia veine. Masin hoiab veini vastavalt omadustele täpselt õige temperatuuri juures. Kuna Itaalia on lisaks pitsale, pastale ja veinile tuntud veel hea kohvi poolest, pakutakse klientidele ka kvaliteetset Itaalia kohvi. Juurde maitserikkaid kokteile.

Restorani opereerib pikaajalise kogemusega Tallink Hotels ning ruumi jagub 48. külastajale, lisaks on avatud avar suveterrass, mis mahutab kuni 30 inimest. Uksed on avatud alates 20. juuni 2019, igapäevaselt 11-22.

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Sadama 7, Tallinn.

Maitseelamusteni!

You may also like...