Soovitus: 4 restorani, kus nautida käsitööjooke

thumb image

Otsid mõnusat kohta, kus nautida hoole ja vaevaga tehtud käsitööjooke? Siin on neli restorani, mille menüüst leiad eripäraseid käsitöökokteile ja -jooke. Loe lähemalt!

 

Restoranide muljetavaldavate toidumenüüde kõrval on aina enam tähtsust kogumas ka joogikaardid. Eriti vinged on aga käsitööjoogid, millesse restoranid jõudsalt panustavad. Naudi käsitööjooke toiduelamuse kõrvale või iseseisvalt – oleme kindlad, et järgnevalt välja toodud restoranid Sind alt ei vea.

 

Rae Meierei

Rae Meierei asub Tallinna vanalinnas ja on tuntud enda võimsa juustutehase poolest. Huvitav on ka see, et Rae Meiereis tehakse võrratuid käsitöökokteile. Tähelepanu väärib Smokey Mary, mis on tehtud Rae Meiereis värskelt valminud valgest tomatimahlast – sellest ka üllatavalt hele värv. Mõnus vaheldus tavapärasele Bloody Mary kokteilile!

 

käsitööjooke

 

Aadress: Dunkri 5, Tallinn

 

Broneeri kohad Rae Meiereis ➤

 

 

Meat Market Steak & Cocktail

Tartu restorani Meat Marketi nimi ei jäta just selgusetuks, et tähtsal kohal on seal ka erinevad põnevad käsitöökokteilid. Kokteilikaart muutub vähemalt kaks korda aastas, kuid hooajalisi muutusi ja erikokteile lisandub menüüsse pea igakuiselt. Kes aga alkoholi tarvitada ei soovi, siis Meat Marketi joogikaardis on olemas ka ahvatlevad alkoholivabad kokteilid nagu näiteks Sea Buckthorn Sunrise, Green One ja Virgo!

 

https://www.instagram.com/p/BZlGJaWn6rU/?taken-by=meatmarketcocktail

 

Aadress: Küütri 3, Tartu

 

Broneeri kohad Meat Marketis ➤

 

 

Farm

Tallinna restoranist Farm, kus Sind võlub modernne Eesti köök, leiad suure valiku erinevaid käsitöölimonaade. Sel sügisel on uueks kuumaks (või hoopis külmaks?) hitiks pihlakalimonaad. Tegemist on naturaalse ja karastava pihlakajoogiga – soovitame järele proovida!

 

käsitööjooke

Aadress: Müürivahe 27b/ Viru 11, Tallinn

 

Broneeri kohad restoranis Farm ➤

 

 

NOK NOK

Tai köögi restoran, Tallinnas asuv NOK NOK pakub jällegi twistiga kokteile. Hooajaline tooraine mõjutab ka nende joogikaarti ning praegu on kasutusele võetud sügisesed köögiviljad – porgand, kõrvits, ingver. Hooajalise näitena saab välja tuua porgandikokteili, mille nimeks on Foxtail. Kui ihaled eksootiliste kokteilide järele, siis sea sammud NOK NOK-i poole!

 

käsitööjooke

 

Aadress: Vana-Posti 7, Tallinn

 

Broneeri kohad restoranis NOK NOK ➤

 

 

Milline käsitööjook on Sinu lemmik?

 

 

You may also like...