Tuulikus asuv erinäoline restoran avaldab külastajatele muljet

thumb image
Foto: Saaremaa Veski

Kui oled uute maitseelamuste otsingul, siis vaata, milliseid restorane soovitavad külastajad. Üks külastajate lemmikuid on Saaremaa Veski, autentses ajaloolises jahuveskis asuv restoran. Tutvu restoraniga ja heida pilk peale ka möödunud kuu TOP 10 edetabelile!

DinnerBooking koostab iga kuu ülevaadet kõrgeimini hinnatud restoranidest Eestis. Augustis oli üheks külastajate lemmikuks Saaremaa Veski, mis avaldab muljet nii imeliste toitude, suurepärase teeninduse ja loomulikult omanäolise asukoha ja interjööriga. Ajaloolises tuulikus paiknev restoran on populaarne sihtkoht nii kohalike kui ka kaugelt tulnud rändajate seas.

Tutvu restoraniga ja vaata ka, millised teised restoranid edetabelisse pääsesid!

Saaremaa Veski – Veski pikk ajalugu

Saaremaa Veskil on pikk ajalugu. Veski on rajatud 1899. aastal Kuressaare esimese apostliku õigeusu kiriku kohale, mis 1780ndate alguses linna tabanud tulekahjus maha põles. Antud veski oli töökorras kuni 1941. aastani. Sõja puhkedes saeti tiivad maha, et vaenlased ei saaks nende abil mingeid signaale anda.

Seoses turistide arvu järsu kasuvga 1970ndatel alustati Veski restaureerimist kohvikuks. Restaureerimise käigus püüti säilitada Hollandi tüüpi kivituuliku algseid konstruktsioone. Kohe peale avamist muutus kohvik üheks külastatavamaks paigaks Kuressaares ning on tänini vanim töötav toitlustusasutus linnas.

Avasta saaremaiselt mönusad maitsed

Veski pakub saaremaist elamust nii söökide kui jookide kaudu. Esindatud on nii kohalike metsade ulukiliha, rannikult pärinev suitsukala, ja palju muud maitsvat. Kindlasti tasub proovida ka Veski legendaarseid juustupalle, mis on juba algusest peale olnud külastajate seas tõeline hitt.

Lisaks einetele leiab baariletist ka kohalikest marjadest villitud majanapsud, kodustest õuntest valmistatud majaveini ning parima valiku kohalikke Saaremaal pruulitud õllesid. Saaremaiselt mönus maitseelamus on garanteeritud.

Mida on öelnud külastajad:

Toit oli ülimaitsev ja teenindus väga tasemel. Õnnestus piiluda ka Kaupo napsukeldrisse. Astelpalju naps võitis 🙂 Tänud toreda õhtu eest!

Hinnanud Kristi, 12. august 2023

Thank you for a lovely evening. The food, service, and ambience was very enjoyable. We also appreciated the children’s play house and play area. Visiting the windmill was also a unique experience.

Hinnanud Becky, 18. august 2023

Aadress: Pärna 19, 93814 Kuressaare

Augusti TOP 10 restorani

Need restoranid ja kohvikud võitsid augustis külastajate südamed. Vajuta restorani peale, et külastajate tagasisidega tutvuda.

  1. Lahepere Villa
  2. Saaremaa Veski
  3. Köppo Resto
  4. Hõlm Restoran
  5. Chedi
  6. Rudolf restoran
  7. NOA Chef’s Hall
  8. Mantel ja Korsten
  9. Snoob
  10. Barbarea

Kuidas koostame edetabelit

Augusti edetabel on koostatud 949 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel. Edetabelisse pääsemiseks on vajalik saada vähemalt 10 hinnangut viimase kuu jooksul.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...