Midagi erilist: vaata valikut põnevaimatest restoranide pakkumistest

thumb image
Saabuva suve-hooaja eel muutuvad ilmad üha ilusamaks ja ka restoranide pakkumised aina päikselisemaks. Koostasime selleks puhuks Sulle vahva valiku peatselt saabuvatest restoranide sündmustest, kuhu lihtsalt peab minema!

JUUR

Kas soovid kogeda puhtaid ja orgaanilisi maitseid? Või veelgi enam saada elamust 6-käigulisest menüüst ja sinna juurde sobituvast joogikaardist, mis Su maitsemeeled rõõmust särama panevad? Siis on põhjust 11. mail minna restorani JUUR, kus peakokk Kaido Metsa ja sommeljee Kaido Laaneti käe all on valminud enneolematu –  konjakist inspireeritud õhtusöök!

Üllata ennast ja oma kaaslast ehedate ja meeldejäävate maitsetega. Lisainfo ja broneeringu saad teha siit:

http://dinnerbooking.com/ee/et-EE/eventbooking/event/2061/peakokk-kaido-metsa-ohtusoeoek-11-05-2018-inspireerituna-konjakist

Pidulik õhtusöök algab kell 19.00.

 

NOK NOK 

Autentseid maitse-elamusi pakkuv Tai restoran NOK NOK pakub läheneva emadepäeva puhul kõikidele emadele ja nende toredatele lastele võimalust ise põll ette siduda ja koos kokata. Peakokk Pensiri Pattanachaengi juhendamisel saab emadepäevast tõeline seiklus toidu-maailmas. Muidugi saab valminud toite hiljem ka ühiselt nautida ja kiita.

Emadepäeva kokakool toimub 13.05.2018. Uuri sündmuse kohta lähemalt ja broneeri kohad aadressil:

http://dinnerbooking.com/ee/et-EE/eventbooking/event/2060/emadepaeeva-kokakool-13-05-2018-restoranis-nok-nok

 

UNIKAALNE POP-UP restoran Haapsalus

Kõik toidu-nautlejad ja gurmaanid on oodatud 29.juunil toimuva Tšaikovski festivali aegu Haapsalu vaksalihoonesse, kus üheks imeliseks õhtuks seatakse üles kordumatu restoran. Pakutava suurejoonelise menüü on kokku pannud Eesti tippkokk Vladislav Djatšuk ja Moskva külaliskokad koostöös restoranide RIBE (Tallinn), Mon Repos (Tallinn), Tartar (Tallinn),  Hapsal Dietrich (Haapsalu) ja Twins Garden (Moskva). Õhtut kaunistab ka lummav muusika Elina Nechayeva esituses.

Põneva ürituse kohta leiad lisateavet aadressil:

http://dinnerbooking.com/ee/et-EE/eventbooking/event/2041/ribe-tartari-ja-hapsal-dietrichi-restoran-haapsalu-vaksalis-29-ndal-juunil

You may also like...