Naudi linna parimaid vaateid nendel katuseterrassidel

thumb image
Foto: ISSEI

Suvi on ametlikult kohal ja ilusate ilmade nautimiseks pakuvad head võimalust mitmed Tallinna mõnusad katuseterrassid. Valisime välja kaks neist, kus häid toite, kokteile ja imelisi vaateid linnale nautida.

Pikad suveõhtud ja soojad ilmad lausa kutsuvad õues aega veetma. Õnneks on Tallinnas palju restorane, kus suvel peale tööd värskes õhus aega veeta ja häid toite ja kokteile nautida.

Võtsime ette Tallinna katuseterrassid ja oleme välja toonud kaks neist, mida tasub kindlasti külastada. Ilusad vaated ja head elamused on garanteeritud!

Suveõhtud Fotografiska terrassil

Imelisi linnavaateid saad nautida ka Telliskivis restoran Fotografiska hubasel terrassil, kus suveõhtutel eriti mõnus olla on. Michelini giidilt Rohelise tärni tunnustuse saanud restoran on pühendunud kestlikule gastronoomiale ja pakub terrassil nii tavamenüüd kui ka Katusebaaris kokteilide nautimise võimalust.

Juba selle nädala reedel avataksegi Katusebaari suvehooaeg meeleoluka avapeoga:

Sel reedel pakume jooke uuest suvisest näitustest inspireeritud baarimenüüst, kus oma koht on ka värskendavatel Spritzeritel. Kokteilide kõrvale on Fotografiska Restorani kokad kokku pannud hõrgud ja jätkusuutlikud maitseelamused.

Fotografiska

Fotografiska töötab 0-kulu põhimõttel – „lehest juureni, ninast sabani“. Oma tegevusega ei tekitata jäätmeid juurde ning toidu- ja ka joogivalmistamisel kasutatakse uudseid leidlikke viise, et kõik järele jäänud taaskasutada.

Aadress: Telliskivi 60a/8, 10412 Tallinn

Naudi vaateid linnale Radisson hotelli kõrgeimal korrusel

ISSEI on suurepärase asukohaga katuserestoran ja baar koos väliterrassiga, millelt avanevad imelised vaated Tallinna süda- ja vanalinnale. Eelmisel aastal avatud restoran asub Radisson hotelli kõige kõrgemal korrusel Tallinnas.

Restoran pakub ainukesena Baltikumis ainulaadset, maailmas laineid löövat Nikkei kööki, kus kohtuvad Jaapani traditsioonid ja Peruu tooraine. Nii on tegemist väga hea restoga, kuhu uusi maitseelamusi koguma minna. Peruupärane omakase, huntahvena-ceviche ja veiseliha yakitori on mõned näited sellest, mida terrassimenüüst leiab.

Ning kuna restoranil on oma baar, sobib restoran hästi ka kokteilitamiseks – joogikaardist leiad kümned erinevad kokteilid ja mokteilid, lisaks suurepärase valiku veine.

Aadress: Rävala pst. 3, 10143 Tallinn

You may also like...