Septembri TOP 10: Vaata, milliseid restorane soovitavad külastajad

thumb image

Siin on restoranid, kes pääsesid septembri TOP 10 edetabelisse, saades külastajatelt kõrgeimad hinnangud. Vaata, millised restoranid avaldasid külastajatele enim muljet!

Sügisesed ilmad on ametlikult kohal ja meelitanud inimesed väliterrassidelt soojadesse restoranidesse maitserikkaid sügismenüüsid nautima. Kui sa sel sügisel veel restoranikülastust ette võtnud pole, siis vaata, milliseid restorane soovitavad külastajad.

Edetabel põhineb tagasisidel, mis on jäetud peale DinnerBookingu broneerimissüsteemi kauda tehtud reserveeringut. Muu hulgas hindavad külastajad teenindust, atmosfääri ja toidu hinna ja kvaliteedi suhet.

Kolmas koht – Hõlm restoran Tartus

Restoran Hõlm on üks Tartu kulinaariamaastiku lipulaevadest, kes on oma koha välja teeninud pakkudes suurepäraseid maitseelamusi, sõbralikku teenindust ja kutsuvat interjööri.

Menüüst leiad sa alati kaunid ja uudsed kodumaised maitsed, mida tullakse nautima kasvõi teisest Eesti otsast. Elamus on garanteeritud!

Mida arvavad külastajad:

Väga meeldiv elamus. Olime märgatud kogu külastuse vältel. Maitsed olid imelised, atmosfäär elegantne ja hubane. Kindlasti Tartu parim restoran

Airi, 22. september 2022

Vaieldamatult parim restoran Tartus!

Klarika, 17. september 2022

Hinnang: 5.72 punkti 6st
Aadress: Ülikooli 14, 51003 Tartu

Teine koht – Restoran Farm Tallinna vanalinnas

Restoran Farm on Tallinna vanalinna südames asuv kaasaegse Eesti köögi restoran. Võta hetk, et eemalduda linnakärast ja nautida lõõgastavat atmosfääri suurepärase teeninduse ning modernse Eesti köögiga.

Restoran osaleb 21. – 30. oktoobril toimuval DinnerDaysi restoranide nädalal, kus saad 3-käigulise gurmee-elamuse eriti hea hinna eest. Tutvu Farmi lõunapakkumisega ja õhtupakkumisega.

Mida arvavad külastajad:

Väga maitsev toit. Suurepärane teenindus.

Marika, 15. september 2022

Toit oli üllatav, maitsev ning elamuslik. Teenindus oli suurepärane! Farmi atmosfäär oli hubane ja väljapeetud – jäime väga rahule!

Britta, 7. september 2022

Hinnang: 5.78 punkti 6st
Aadress: Müürivahe Tänav 27b, 10140 Tallinn

Esimene koht – Elamusresto Lahepere Villa

Septembris külastajate lemmikresto tiitli saanud Lahepere Villa asub kaunis Kloogarannas, Lahepere lahe ääres.

Menüü eest hoolitseb chef Silver Saa, kes paneb iga kahe nädala tagant kokku maitsete paraadi muuhulgas kohalikust toorainest ja parimatest rahvusvahelistest roogadest. Naudi klassikuid koos uute avastustega.

Mida arvavad külastajad:

Suurepärane kogemus! Väga lahke ja sõbralik ning tore perenaine ja üldse kogu kollektiiv! Super teenindus. Tõesti väga maitsvad road. Kindlasti soovitan ja kindlasti külastame uuesti.

Kristjan, 17. september 2022

Suurepärane elamus, nauding kõikidele meeltele:)

Piret, 16. september 2022

Hinnang: 5.92 punkti 6st
Aadress: Liivaranna tee 3, 76708 Kloogaranna

Septembri TOP 10 restorani

  1. Lahepere Villa
  2. Restoran Farm // DinnerDaysi pakkumine
  3. Hõlm Restoran
  4. NOA Chef’s Hall
  5. Ruhe
  6. Rudolf restoran // DinnerDaysi pakkumine
  7. Barbarea
  8. Tchaikovsky
  9. Snoob // DinnerDaysi pakkumine
  10. Mon Repos

Kuidas koostame edetabelit

Septembri edetabel on koostatud 658 hinnangu põhjal. Peale igat DinnerBooking broneerimissüsteemi kaudu tehtud reserveeringut saab kasutaja hinnata restorani, selle teenindust, atmosfääri, toidu hinna ja kvaliteedi suhet. Nende andmete põhjal koostame ülevaate kõrgeimalt hinnatud restoranidest, mis põhineb reaalselt restoranis einestanud inimeste kollektiivsel arvamusel.

Nii et järgmine kord kui oled kuskil einestanud, siis jäta kindlasti restoranile nende tehtud töö eest tagasisidet!

You may also like...