Soovitus: Vaata, kuhu minna isadepäeva tähistama!

thumb image

Nädalavahetusel on isadepäev ja kui sa papsile veel ägedat kingitust otsid, siis meeldejääv ja maitsev idee on minna koos einestama! Oleme sinu eest eeltöö ära teinud ja välja valinud kolm kohta, mis pakuvad sel nädalavahetusel põnevaid elamusi.

Ekskursioon pruulikotta, mitmekäiguline maitseelamus või hoopis pühapäevane brunch – millist elamust eelistaks sinu isa? Tutvu restoranidega allpool!

Mine isaga ekskursioonile pruulikotta Põhjala Tap Roomi

Foto: Põhjala Tap Room

Kui su isa peab lugu heast õllest, siis Põhjala Tap Room on koht, kuhu ta sööma viima pead. Sealt leiad sa eest tervelt 24 õllekraani Põhjala ja nende sõprade pruulikodadest üle maailma! Esindatud on nii Põhjala IPAd kui ka sügavad tammevaadi laagerdusega imperial stoutid – midagi igale maitsele!

Ka menüü on õllerestoranile kohane – ehe Texase BBQ, mida soovitame proovima minna laupäeval. Pühapäeval on seejuures pakkumisel isuäratav brunchimenüü, mis on saadaval terve päeva jooksul.

Et aga oleks veelgi meeldejäävam päev, tasub osa võtta ekskursioonist pruulikotta! Ekskursiooni käigus käiakse läbi tootmisruumidest, räägitakse õlletegemisest ja Põhjala pruulikojast. Lisaks on võimalus maitsta 3-4 erinevat õlut. NB: Eestikeelsele ekskursioonile on kohti reedel.

Aadress: Peetri 5, Tallinn

Isadepäev Lore Bistroos

Foto: Lore Bistroo

Noblessneris tegutsev Lore on alates avamispäevast olnud koht, kuhu koos sõprade või perega kka ja jälle tagasi minnakse. Bistroo pakub eklektilist menüüd, mis koosneb mõnusalt moodsa vindiga vanadest headest mugavustoidu klassikutest. Lore kokad teavad hästi, mis isadele meeldida võiks ning isadepäevaks on kokku pandud mõnus kolmekäiguline menüü.

Menüü

  • Grillitud kalmaar krabi-krevetitäidise ja võioahummusega
  • Vasikašnitsel pekaanipähkli-jalapenovõi, musta kukeseene ja grillitud brokkoli fetajuustukreemiga
  • Lore Tiramisu

Hind: 35€ külalise kohta

Aadress: Peetri 12, Tallinn

Brunch R14 restos

Foto: R14

Rotermanni kvartalist leiad laia veinivalikuga restorani R14. See restoran sobib suurepäraselt isale, kes peab lugu kvaliteetveinist ja vahemerepärastest maitsetest. Isadepäeva puhul on pühapäeval käigus ka brunchimenüü kõige hea ja paremaga, kust ei puudu ka minicroissantid, kohevad krepid ja erinevad munaroad.

Foto: r14_resto

Muide, R14 veinipood on samuti avatud – sealt leiad sa hoolikalt valitud veinid ja palju kihisevat, millega oma isa isadepäeva puhul üllatada!

Aadress: Rotermanni 14, Tallinn

Veel restorani uudiseid...