Isadepäeva eri: 3 vahvat ideed, mida isadepäeval ette võtta

thumb image

Nädalavahetusel on isadepäev ja mis võiks olla parem kingitus kui koosveedetud aeg. Oleme välja toonud kolm restorani, mis sobivad isadepäeva tähistamiseks kui valatult.

Pühapäeval, 13. novembril tähistatakse isadepäeva. Kui soovid isa üllatada mõnusa ja meeldejääva elamusega, pakume välja mõned toredad soovitused. Alustades ekskursioonist pruulikotta lõpetades pühapäevase brunchiga.

Kutsu isa Põhjala Tap Roomi pruulikoja tuurile

Kui su isa peab lugu heast õllest, siis tasub minna Noblessneris tegutseva Põhjala Tap Roomi pruulikoja tuurile. 45-minutilise tuuri jooksul käiakse läbi tootmisruumidest, räägitakse õlletegemisest ja Põhjala pruulikojast. Tuuri käigus pakutakse maitsmiseks ka 3-4 erinevat õlut.

Peale põnevat ekskursiooni sea sammud aga Põhjala Tap Roomi restoranipoolele, et nautida terve päeva hommikusöögi menüüd. Märksõnadeks siinkohal Ameerika hommikusöök, rammusad road ja muidugi lai valik õllesid.

NB: Eestikeelne pruulikoja ekskursioon toimub laupäeviti, inglisekeelne nii laupäeviti kui pühapäeviti.

Aadress: Peetri 5, Tallinn

Tähista isadepäeva õhtusöögiga Lore Bistroos

Noblessneri sadamalinnak võlub külastajaid imeliste merevaadete ja omapärase ning värvika arhitektuuriga. Omanäolised on ka linnaku toidukohad, näiteks Lore Bistroo, millest on saanud populaarne kogukondlik kohtumispaik.

Õdusa atmosfääriga Lore pakub põnevat menüüd, kust leiab nii päris väiksed ampsud, eelroad, erinevad kala- ja liharoad ning taimsed toidud. Samuti on lastele oma menüü. Kindlasti soovitame tellida mõned road ka laua peale jagamiseks, et neid seltskonnaga maitsta. Meeldejääv elamus on garanteeritud!

Aadress: Peetri 12, Tallinn

Saa osa R14 ahvatlevast brunchist

Rotermanni kvartal sobib isadepäeva tähistamiseks suurepäraselt – alustades vahvatest kohvikutest, kus kohvitada ja koogitada, lõpetades mitmete mõnusate ja hubaste restoranidega. Üks neist on veinirestoran R14, kus saad pühapäeviti nautida rikkalikku brunchi.

Brunchimenüüst leiad nii klassikalised brunchiroad nagu krepid marjadega või kõhtutäivad omletid, samuti mõned R14-le omapärasemad road nagu burrata ahjuküpsetatud tomatite ja pestoga ja krõbe tortilja tomatihummuse ja pošeeritud munaga. Täiusta elamust värskelt pressitud apelsinimahla, mimosa või miks mitte klaasikese kvaliteetveiniga.

Aadress: Rotermanni 14, Tallinn

You may also like...