Soovitus: 3 restorani, kus pühapäeval brunchi nautida!

thumb image

Pühapäevad on nautlemiseks loodud, millest lahutamatu osa on ka hõrk toiduleamus! Altpoolt leiad kolm Tallinna restorani, kus maitsvalt nädalalõpust enim võtta.

Kuigi viimasel kahel kuul on kõik nädalapäevad olnud segi löödud ja pea iga päev olnud pühapäeva maiguga, on paljude kalender taas jalgadele maandumas ja korrastumas. Nüüd, kui nädalavahetus on oma koha uuesti leidnud, on põhjust seda kohaselt ka ikka ja jälle vastu võtta!

Mis saaks olla parem kui tähistada hommikut söögilauas, kuid teha seda mitte liiga vara, sest on ju siiski pühapäev! Restoranid mõistavad seda mõttekäiku hästi ning ootavad seetõttu külalisi pea terve päeva pannkooki ja praemuna nautima. Oleme ritta seadnud kolm paika Tallinnas, kus pakutakse küllusliku brunch-menüüd, mille abil pühapäev hea ja paremaga mööda saata.

Põhjala Taproom

Muidu õlledega kuulsuse välja teeninud Põhjala, on Telliskivis püsti pannud vägeva restorani, kus pakutakse lisaks pruulidele ka põnevat söögipoolist. Pühapäeviti on rõhk hommikusöögil, mis on pakkumisel kogu päeva. Inspiratsiooniallikaks on olnud ameerikalik diner, tagades rammusa ja keelt alla viiva elamuse!

Mõned menüü staar-road on:

  • Ameerika hommikusöök – 2 muna, prakartulid, võis preatud röstsai ja peekon
  • Lõhebagel – kreemjuust, graavilõhe, kapparid, sibul ja salat
  • Paksud haputaigna pannkoogid, nt vahtasiirupiga

Samuti on pühapäeviti valikus ühed linna ägedamad sõõrikud, mida pagar Hannah juba kell 4 hommikul iganädalaselt küpsetama tuleb. Šokolaadiglaasuris sõõrik toob ka kõige raskema nädala lõpus naeratuse suule!

Põhjala hõrgud sõõrikud!

Põhjala Tap Room ootab iga pühapäev alates kell 11:00 – 17:00. Tee broneering juba kohe!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Peetri 5, Tallinn.

Mon Repos

Kadrioru idüllis ootab pühapäeviti brunchile Mon Repos, kes on kokku pannud hõrgu hommikusöögi menüü. Laiast valikust leiab värskelt ahjust tulnud küpsetisi, pliidil podisenud hautiseid ja pannil särisenud munaroogasid. Midagi kaunist leiab kaardist igaüks, ainult mida küll valida!

Mon Repos valmistab ka Mimosasid ja Spritz kokteile nagu autentsele brunchile kohane. Kes päeva sellise vurtsuga ei soovi alustada, võib valida rüüpamiseks hoopis puuviljase smuuti või värskelt pressitud mahla.

Mõned väljapaistvamad road Mon Repose brunchmenüüst:

  • Munad Royale – pošeeritud muna õrnsoolalõhe, avokaado, Rooma salati ja Hollandi kastmega mustal leival + pokaal särtsakat Mimosat
  • Omlett musta trühvliga
  • Mooniseemnetega French Toast

Mon Repos ootab iga pühapäev alates kell 11:00 – 15:00. Tee broneering juba kohe!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Narva mnt 92, Tallinn.

R14

Argipäeviti veinigurmaanide sihtkohana tuntud R14, pakub pühapäeviti vanadele ja uutele sõpradel luksuslikku buffet-stiilis brunchi. Valikus on eri tapad, värksed salatid, ahjuvärsked pirukad ja puhtamaitseline lihavalik (vaata menüüd) – kõik pühapäevased isud saavad kustutatud.

Hind ühele külalisele on 22 € ja lastele vanuses 6-17 eluaastat 11 €. Väikelastele on einestamine tasuta (kuni 2 last 1 täiskasvnau kohta).

Sel nädalavahetusel pakub R14 ka 5-käigulist erimenüüd koos jookidega 25€ (ilma 20€).

R14 ootab iga pühapäev alates kell 11:00 – 15:00. Tee broneering juba kohe!

Broneeri restoranielamus ➤

Aadress: Rotermanni 14, Tallinn.

Kohutmiseni hommikusöögilauas!

Veel restorani uudiseid...