Soovitus: 3 restorani, kus pühapäeval brunchi nautida!

thumb image
Foto: Unsplash

Pühapäevad on nautlemiseks loodud ning lahutamatu osa sellest on ka hõrk brunch! Altpoolt leiad kolm Tallinna restorani, kus maitsvalt nädalalõpust enim võtta!

Mis saaks olla parem kui tähistada hommikut söögilauas, kuid teha seda mitte liiga vara, sest on ju siiski pühapäev! Restoranid mõistavad seda mõttekäiku hästi ning ootavad seetõttu külalisi pea terve päeva pannkooki ja praemuna nautima. Oleme ritta seadnud kolm paika Tallinnas, kus pakutakse külluslikku brunchi, mille abil pühapäev hea ja paremaga mööda saata.

Rudolf Restoran: Naudi hilist hommikusööki kasvõi iga päev

Foto: @rudolfrestoran

2020. aasta juulikuu lõpus avatud Rudolf restoran asub maalilise Kadrioru serval. Populaarne restoran on saanud inspiratsiooni Prantsuse köögi klassikast ning seganud seda Eestimaisete maitsetega. Kõigi hiliste hommikusöögi fännide õnneks pakub restoran brunchi menüüd teisipäevast pühapäevani kella 09:00-14:00!

Mõned menüü staarroad on:

  • Crepes – šokolaadi-mousse, mesi
  • Pošeeritud muna & Crudo sink – brioche, Hollandi kaste, spargel, avokaado
  • Munapuder ja trühvel – maja küüslaugusai

Aadress: R.Tobiase 11-1

Mon Repos: Pühapäeva brunch idüllilises Kadriorus

Foto: Mon Repos

Kadrioru idüllis ootab pühapäeviti brunchile Mon Repos, kes on kokku pannud hõrgu hommikusöögi menüü. Laiast valikust leiab nii värskelt ahjust tulnud küpsetisi kui ka pannil särisenud munaroogasid. Midagi kaunist leiab kaardist igaüks!

Hilisele hommikusöögile kohaselt pakub Mon Repos ka Mimosasid ja Bellinisid. Kes aga soovib päeva alustada rahulikumalt, võib valida hoopis puuviljase smuuti või värskelt pressitud mahla.

Foto: Mon Repos

Mõned väljapaistvamad road Mon Repose brunch-menüüst:

  • Munad Royale – pošeeritud muna, avokaado, rooma salati ja Hollandi kastmega brioche’il. Lisand õrnsoolalõhe / suitsusaunasink
  • Omlett musta trühvliga
  • Pliinid forellimarjaga – hapukoor, punane sibul

Mon Repos ootab iga pühapäev alates kell 11:00 – 14:00.

Aadress: Narva mnt 92

City Grill House: Rikkalik buffet-stiilis brunch

Foto: City Grill House

Grillrestoranina tuntud City Grill House pakub pühapäeviti vanadele ja uutele sõpradele luksuslikku buffet-stiilis brunchi. Valikus on näiteks erinevad värsked salatid, munad Benedicti moodi, ahjusoe aedviljaquiche ning muidugi pühapäeva hommiku kohustuslik osa – pannkoogid!

Hind ühele külalisele on 24 € ja lastele vanuses 6-11 eluaastat 12 €.

City Grill House ootab iga pühapäev alates kell 12:00 – 16:00.

Aadress: A. Laikmaa 5

Kohtumiseni hommikusöögilauas!

Veel restorani uudiseid...