Soovitus: 2 restoüritust septembris, mida mitte maha magada

thumb image
Foto: Ocean 11

Otsid vahvaid ideid, mida toidunautlejatest sõpradega koos ette võtta? Siin on kaks ägedat eriüritust Tallinnas, mis leiavad aset sellel septembril ja mida kindlasti külastada. Õhtu täis meelelahutust, häid sööke ja jooke on garanteeritud!

Kui oled sõpradega kõik head restod juba läbi käinud ja otsid nüüd uusi elamusi, siis siin on midagi just sulle. Kaks meeleolukat restoüritust, millest kindlasti osa võtta – alates 31+ vanusele mõeldud peost lõpetades Hollywoodi kuldajast inspireeritud 5-käigulise menüüga. NB: Kohtade arv on piiratud!

Juba sellel laupäeval Ocean 11-s: Meeleolukas 31+ suvelõpupidu

Mereannirestoranis Ocean 11 leiab juba sellel laupäeval aset midagi eriti vinget – eksklusiivselt 31+ vanusele mõeldud suvelõpupidu. Tule ja tähista koos sõpradega ja saa osa ägedast peost.

Ees ootab õhtu täis meeleolukat muusikat, tantsu ja nauditavaid jooke. DJ Andi Raig ja restorani osavad baarmenid hoolitsevad selle eest, et pidu saaks korraliku hoo sisse.

Üritusele on saadaval nii tavapiletid kui ka piiratud koguses VIP pileteid, mis sisaldavad lauabroneeringut, Cremant vahuveini ja rikkaliku mereannivaagnat.

Piletid:

  • Tavapilet tasuta tervitusjoogiga 15€ (ei sisalda laua broneeringut)
  • VIP pilet kahele – pokaal Cremant’i ning mereannivaagen 2’le koos laua broneeringuga 55€
  • VIP pilet neljale – pudel Cremant’i ning mereannivaagen 4’le koos laua broneeringuga 110€
  • Pilet ostes kohapealt 20€

Millal: 16. september kl 21:00-02:00

Kus: Ocean 11, Logi tn 4/2, 10111 Tallinn

28. september Saltis: Võta osa 5-käigulisest Hollywoodi kuldajastu õhtusöögist

Pisike Kadrioru restoran Salt armastab korraldada põnevaid üritusi ja eriõhtusööke, et kokad saaksid lasta fantaasial lennata ja toidunautlejad uusi maitsvaid elamusi. Järgmine Salti eriõhtusöök leiab aset juba 28. septembril, kus teemaks on võetud Hollywoodi kulajastu, Walt Disney elu ja looming:

Mind on alati inspireerinud Hollywoodi kuldaeg, kus lisaks glamuurile, särale, rahale ja muretult ülemeelikule peomeeleolule on ometi sündinud ja alguse saanud maailma suurimad tähed ja unistused. Viimase inspiratsiooni seda kõike väikesesse SALTi ühel õhtul tuua, andis hoopis Pariis ja nii kummaline kui see ka ei tundu – Disneyland.

Salti perenaine Tiina

Sellel erilisel septembrikuu neljapäeval toob restoran sinuni just selle õhustiku koos teemakohase mitmekäigulise menüüga, Disney algusaja multikate ja filmimuusikaga, mida esitab imeline noor jazzitalent saksofonil – Nikita Korzoun.

Menüü:

Tervitusjoogiks Kir Royal

  • Värske auster suitsutatud boudin noiri ja astelpaju tartariga
  • Küüslauguse ürdikastmega küpsetatud teod portobello seenes
  • Praetud konnakoivad persillade ja austri aioliga
  • Boeuf a la tartar käsitöö friikartuli, vürtsika tomatisalsa ja trühvli aioliga
  • Aroonia-Pernod granita
  • Creme brule

Piletid: Kogu ürituse hind 79€ inimese kohta

Millal: 28. september kell 19:00

Kus: Salt, Vase 14, 10125 Tallinn

You may also like...