Nädalavahetus Kuressaares: saa osa heast toidust ja spaahoolitsustest

thumb image
Foto: Adobe Stock

Saaremaa, mis muidu on tuntud pigem suvise puhkuse sihtkohana, sobib ideaalselt ka talviseks puhkuseks. Veeda üks mõnus nädalavahetus Kuressaares, et saaksid end täielikult jõulumeeleollu viia. Siit leiad soovitused, mida detsembris spaa-pealinnas teha!

Saaremaa meelitab külastajaid oma puutumatu looduse, mitmete spaahoolitsuste ja võrratute restoranikogemustega. Miks mitte võtta aeg maha enne jõule, et veeta üks lõõgastav nädalavahetus.

Et ka saarele minek oleks stressivaba, siis jäta auto koju ja mine saarele hoopis lennukiga! Lennukid väljuvad kaks korda päevas ja lennusõit ise kestab vaid pool tundi.

Soovitused pikaks nädalavahetuseks on Sinu ees!

Lõõgastavad spaahoolitsused

Foto: Adobe Stock

Spaade valik on saarel lai ning erinevate spaade hulgast leiab igaüks midagi enda maitsele. Lisaks mudavannidele, millest Saaremaa spaakultuur alguse sai, on nüüdseks lisandunud sadu erinevaid lõõgastavaid hoolitsusi.

Laia valikut spaapakette koos ööbimisega pakub näiteks Grand Rose spaa hotell. Saa osa keha trimmivatest massažidest, kümnetest saunadest ja toitvatest kehahoolitsustest. Grand Rose’i ja teiste Saaremaa spaadega tutvu lähemalt Visit Saaremaa lehel.

Saaremaa Veski: klassikaline saaremaine söögi- ja joogipoolis

Kuigi Saaremaa on pisike ja rahulik saar, kus isegi valgusfoore pole liiklusesse paigaldatud, siis ometi on sinna kogunenud mitmed kõrge kvaliteediga restoranid.

Saaremaa Veski on kohalike maitsete koda, mis asub Kuressaare iseloomulikus ja omanäolises tuulikus. Menüüst leiab kohalikke ja värskeid maitseid, aga ei puudu ka vanad Veski hitid. Esindatud on nii kohalike metsade ulukiliha, rannikult pärinev suitsukala, ja palju muud maitsvat. Road on mõnusad, lihtsad ja kõhtutäitvad!

Aadress: Pärna 19, 93814 Kuressaare

Vinoteek Prelude: suurepärase veinivalikuga restoran

Foto: Vinoteek Prelude

Kui soovid osa saada põnevast veinivalikust ja ehedast saaremaise toidu kooslusest, siis parim valik on selleks Vinoteek Prelude. Road on nii värsked kui olla saavad – pakutav kala on päevapüük, mis saare vetest kätte saadud on.

Lisaks kohalikule toidule paistavad menüüs silma ka austrid ja sinna juurde sobivad veinid. Õdus restoran, kuhu kaaslasega õhtut minna veetma!

Aadress: Lossi 4, 93816 Kuressaare

Veel restorani uudiseid...