thumb image

Soovitus: 6 restorani Instagrami kontot, mida jälgida

Ei tea, kuhu sööma minna? Vajad inspiratsiooni? Tahad imetleda kaunist köögikunsti? Siit leiad kuue restorani Instagrami kontod, mida jälgida. Loe lähemalt!

Restoran Ö

 

Restoran Ö pakub eestimaist kööki, milles järgitakse nii vanu traditsioone kui ka kaasaegseid mõjutusi. Tegemist on fine-dining restoraniga – seda tõestavad Ö-s pakutavad erilised road ja ka restorani sisekujundus.

Restoran Ö-d külastades saad osaks põhjamaistest maitseelamustest. Sealne toit on tervislik, roogasid iseloomustab kohalik ja värske tooraine ning põnevad valmistusviisid.

 

Restoran Ö Instagrami kontolt leiad ägedaid pilte nende huvitavatest roogadest:

 

Broneeri kohad restoranis Ö ➤

 

 

Gianni

 

Gianni restoranis naudid ehtsaid Itaalia maitseid. Menüü on mitmekülgne – suur valik erinevaid kala-, mereanni- ja liharoogasid ning muidugi ka Itaalia kuulsad pitsa- ja pastaroad. Menüüst ei puudu klassikalised Itaalia magustoidud nagu näiteks värske gelato, kerge panna cotta või tummine tiramisu.

Gianni peakokk on Costantino Veglianti, kes on sündinud ja üles kasvanud Itaalias. Enne Gianni restorani arendas Costantino oma oskusi ja maitsemeelt Itaalia restoranides mitmelpool maailmas. Just seetõttu võid kindel olla, et Giannis pakutav Itaalia köök on tõesti autentne.

 

Vaata ise, milliseid mõnusaid maitseid leiad Gianni menüüst:

View this post on Instagram

Siis kui @n2ljane4k Giannis käis! 🍽🍮🍰🍝🍷

A post shared by Gianni Restoran (@gianni_restoran) on

 

Broneeri kohad Giannis ➤

 

 

Kaks Kokka

 

Restoran Ö väikevend, kuid sellegipoolest hiilgab Kaks Kokka oma eriliste roogadega. Ka selles restoranis on põhirõhk värskel ja kvaliteetsel toorainel ning eelistatakse eestimaiseid saadusi.

Kaks Kokka muutub pidevalt – restoranist leiab tihti midagi uut ja road ei ole piiritletud ühe kindla maa köögiga. Kaks Kokka restoranis saab nautida nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki

 

Eriti isuäratavad krevetid:

 

Broneeri kohad restoranis Kaks Kokka ➤

 

 

Konrad

 

Eesti andekaima maalikunstniku Konrad Mägi järgi nimetatud restoran Konrad pakub külastajatele võimalust saada osaks köögikunstist. Road valmistatakse nii minevikust pärinevaid kui ka moodsaid toiduvalmistamise tehnikaid kasutades.

Konradi restoranis pakutakse puhtaid, kodumaiseid maitseid, mille tooraine on ökoloogiline ning eesmärgiks on kaasaegse kokakunsti edendamine. Nauditavad road ja kaunid elamused on garanteeritud!

 

Vaata Konradi Instagrami kontolt, mida nende menüüst leida võib:

https://www.instagram.com/p/BZK91Kfne-m/?taken-by=konradrestaurant

 

Broneeri kohad Konradis ➤

 

 

Mon Repos

 

Tsaariajal tunti seda maja kui restorani, kabaree ja kasiinona, nõukogude perioodil oli tegemist korterelamuga, kuid alates 2016. aasta oktoobrist leiab sealt Mon Repos restorani. Kaasaegsed sisekujunduselemendid on kokku sobitatud hoones säilitatud ajalooliste elementidega.

Mon Repos menüüs kohtuvad sajanditetagused retseptid ja tänapäevased maitsed, kooslused on inspireeritud just Kadrioru kuldajastu roogadest.

 

Mon Repos magustoidud on midagi erilist:

 

Broneeri kohad restoranis Mon Repos ➤

 

 

Kolm Sibulat

 

Omamoodi restoran Kolm Sibulat asub Kalamajas Telliskivis. Kolme Sibula menüüd iseloomustab loomingulisus ja piiritlematus, sealt leiab erinevaid põnevaid roogasid maailma eri köökidest. Kolmes Sibulas ühendatakse kiirtoidu ja slow-foodi parimad omadused, et pakkuda enneolematuid maitseid.

 

Lummavad värvid:

 

Broneeri kohad restoranis Kolm Sibulat ➤

 

 

Veel restorani uudiseid...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga